ZBROJARZ / BETONIARZ (M/K)

ZBROJARZ / BETONIARZ (M/K)

 

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w ofertach pracy we wszystkich sektorach. Zapewniamy wykwalifikowanych pracowników poszukujących pracy w Niemczech, Szwajcarii oraz Austrii. Prywatne agencje pośrednictwa pracy mogą zwiększyć Twoje szanse! Nie jesteśmy agencją pracy tymczasowej, nie zawieramy z tobą umowy o pracę, ale zapewniamy umowę i ubezpieczenie bezpośrednio z firmą. Masz doświadczenie zawodowe? Potrafisz pracować samodzielnie? Jesteś zmotywowany i gotowy do pracy? Dobrze trafiłeś!

Dla naszego klienta, renomowanej firmy budowlanej z Ansbach, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

ZBROJARZ / BETONIARZ (M/K)

   

Twoje przyszłe obowiązki:

⇒ Wykonywanie zbrojeń ⇒ Zalewanie betonem

Twój profil:

⇒ Wykształcenie kierunkowe  lub pokrewne ⇒ Doświadczenie  w zawodzie ⇒  Znajomość języka niemieckiego- umiejętność dogadania się na budowie ⇒ Samochód i prawo jazdy mile widziane

Możesz oczekiwać od nas:

⇒ Legalne zatrudnienie u najlepszych pracodawców, którzy cenią sobie doświadczenie oraz dbają o swoich  pracowników! ⇒ Dobrą pensję (liczne dodatki do wynagrodzenia : wakacyjne, świąteczne itp.) ⇒ Terminowo wypłacane wynagrodzenie ⇒ Niemieckie świadczenia socjalne ⇒ wynagrodzenie: w zależności od kwalifikacji– od 16,05 € / brutto ⇒ Dodatki: 400 – 600 € netto miesięcznie diety ⇒ Zakwaterowanie: 150 € / miesiąc (zwykle pokój dwuosobowy) ⇒ Rozpoczęcie pracy: od zaraz ⇒ Lokalizacja: Bawaria ⇒ Czas trwania: do 21.12.2019 z możliwością przedłużenia ⇒ Czas pracy: do 200  godzin miesięcznie ⇒ Informacje dodatkowe: Buty robocze- otrzymasz od razu, Ubrania robocze otrzymasz po ok 3 miesiącach, Dlatego na początek proszę zabrać swoje ubrania robocze.    

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 08:00 do 17:00.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres

CV@PERSONAL-EU24.COM lub aplikować online!

W temacie maila proszę wpisać: ZBROJARZ / BETONIARZ – BAWARIA.

Twój kontakt:  Niemieckie Biuro: Marek +49 5923 – 9683675  Polskie Biuro: Marcin +48 792 082 778

 

Lub aplikować online!

button_kliknij-aby-aplikowac

 
BAYERN
Quelle: https://www.google.com/maps
   

ZAPRASZAMY DO GRUPY NA FACEBOOKU

Facebook

PRACA W NIEMCZECH AUSTRII SZWAJCARII (BUDOWLANKA)

Facebook

Praca Slusarz Spawacz - Niemcy

Facebook

Praca - PERSONAL EU24​

Menü schließen