SPAWACZ MIG / TIG
SPAWACZ MIG TIG

SPAWACZ MIG / TIG

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w ofertach pracy we wszystkich sektorach. Zapewniamy wykwalifikowanych pracowników poszukujących pracy w Niemczech, Szwajcarii oraz Austrii. Prywatne agencje pośrednictwa pracy mogą zwiększyć Twoje szanse! Nie jesteśmy agencją pracy tymczasowej, nie zawieramy z tobą umowy o pracę, ale zapewniamy umowę i ubezpieczenie bezpośrednio z firmą. Masz doświadczenie zawodowe? Potrafisz pracować samodzielnie? Jesteś zmotywowany i gotowy do pracy? Dobrze trafiłeś!

Dla naszego klienta, renomowanej firmy z Austrii, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

SPAWACZ MIG / TIG (M/K)

BONN – NIEMCY

Twoje przyszłe obowiązki: 

 • Spawacz MIG / TIG
 • Spawanie MIG/ TIG – ALUMINIUM

Od kandydatów oczekujemy: 

 • Doświadczenie Znajomość języka niemieckiego B1
 • Niezawodność i punktualność
 • Samochód, aby dotrzeć do miejsca pracy
 • Wymagane certyfikaty:
  131 P BW 23 S t3 PA ss nb
  131 P BW 23 S t8 PA ss nb
  131 P FW 23 S t10 PB ml
  131 P FW 23 S t3 PF sl
  141 P BW 23 S t3 PA ss nb
  141 P FW 23 S t3 PF sl

Możesz się tego spodziewać od nas: 

 • Początek pracy: od teraz
 • Czas trwania: przynajmniej do końca 2019 r
 • Miejsce pracy: Bonn
 • Wynagrodzenie: 16€ netto + dodatki zmianowe
 • min. 40 godzin / tydzień
 • Urlop: 25 dni 3 zmiany / weekend: 3 zmiany
 • Zakwaterowanie: Darmowe

Jaką pracę wykonuje spawacz?

Spawacz zajmuje się spawaniem lub przecinaniem elementów konstrukcji stalowych, żeliwnych lub z metali niezależnych i ich stopów. Spawanie polega na łączeniu brzegów elementów poprzez ich stopienie i łączenie ciepłem za pomocą spalania gazu palnego w powietrzu atmosferycznym lub z łuku elektrycznego, powstającego pomiędzy materiałami spawanymi a elektrodą urządzenia spawalniczego. Spawacz w zależności od kwalifikacji i umiejętności dokonuje spawania lub ciecia różnymi metodami. Spawać można poprzez dodawanie lub odejmowanie spoiwa łączącego, a jakość spoiny świadczy o doświadczeniu i umiejętnościach spawacza.

W tym zawodzie ważne są zarówno fachowość, jak i wiedza teoretyczna na temat materiałów poddawanych obróbce spawalniczej, ponieważ na barkach spawacza spoczywa bardzo duża odpowiedzialność za wytrzymałość i stabilność wielu konstrukcji. Miejsce pracy spawacza może być osobnym stanowiskiem w małym warsztacie, ale może to być także kilka stanowisk umiejscowionych na wielkich halach produkcyjnych lub na otwartym terenie. Spawacz często pracuje na wysokościach, na placach budowy budynków, rurociągów czy innych dużych struktur zewnętrznych. Pracę dla spawacza oferują także firmy produkcyjne, gdzie jego praca jest potrzebna przy budowie maszyn czy różnego typu pojazdów, a także w firmach usługowych i instalacyjno- montażowych.

Również w górnictwie i w stoczniach spawacz jest niezbędny, aby prawidłowo przebiegał proces produkcyjny i wydobywczy. Sprzęt używany przez spawacza podczas wykonywania pracy to kilka specjalnych narzędzi i mieszanka odpowiednio przygotowanych gazów technicznych. Gazy techniczne to połączenie acetylenu z tlenem w postaci rozpuszczonej lub sprężonej, znajdujące się w butli stalowej, wyposażonej zazwyczaj w wytwornicę acetylenową. Narzędzia wykorzystywane przez spawacza to palniki gazowe, przewody i węże, które łączą butlę z palnikiem. Spawacz wykorzystuje w swojej pracy także spawarki, elektrody, topniki i drut spawalniczy, potrzebne podczas wykonywania spoin i cieć. Dodatkowo każdy spawacz powinien umieć posługiwać się urządzeniami takimi jak spoinomierze, suwmiarki i termometry, które są niezbędne do większości jego prac.

http://maleman.pl/a,oxze

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku

 

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o nadsyłanie kompletu dokumentów:

CV, Dyplomy / Certyfikaty zawodowe – oryginał + Referencje, itp.

Niemieckie Biuro:

+49 5923 968 3675

Polskie Biuro:

+48 792 082 778

ZAPRASZAMY DO GRUPY NA FACEBOOKU

Facebook

PRACA W NIEMCZECH AUSTRII SZWAJCARII (BUDOWLANKA)

Facebook

Praca Slusarz Spawacz - Niemcy

Facebook

Praca - PERSONAL EU24​

AKTUALNE OFERTY PRACY

Menü schließen