SPAWACZ MIG / MAG (M/K) – NL
MIG - MAG SPAWACZ - nl

SPAWACZ MIG / MAG (M/K) – NL

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w ofertach pracy we wszystkich sektorach. Zapewniamy wykwalifikowanych pracowników poszukujących pracy w Niemczech, Holandii, Szwajcarii oraz Austrii. Prywatne agencje pośrednictwa pracy mogą zwiększyć Twoje szanse! Nie jesteśmy agencją pracy tymczasowej, nie zawieramy z tobą umowy o pracę, ale zapewniamy umowę i ubezpieczenie bezpośrednio z firmą. Masz doświadczenie zawodowe? Potrafisz pracować samodzielnie? Jesteś zmotywowany i gotowy do pracy? Dobrze trafiłeś!

Dla naszego klienta, renomowanej firmy w Holandii, poszukujemy kandydatów do pracy na terenie całej Holandii (różne Lokalizacje) na stanowisko: 

SPAWACZ MIG / MAG (M/K) – NL

Twoje przyszłe obowiązki: 

 • Wykonanie prac spawalniczych metodą MIG / MAG
 • Praca na podstawie rysunku technicznego
 • Spawanie konstrukcji ze stali nierdzewnej

Od kandydatów oczekujemy: 

 • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub holenderskiego (warunek konieczny)
 • Doświadczenie jako Spawacz MIG / MAG
 • Certyfikaty spawacza
 • Samodzielność, precyzja
 • Gotowość do wyjazdu za granice
 • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)

Możesz się tego spodziewać od nas: 

 • Holenderskie ubezpieczenie chorobowe, bezrobotne, emerytalne i wypadkowe
 • Zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę
 • Zakwaterowanie: darmowe (pensjonat, kwatera prywatna) jest dostępne w pobliżu miejsca pracy. 
 • Reguła – dni robocze od poniedziałku do piątku.
 • Nadgodziny są możliwe po uzgodnieniu.
 • Czas rozpoczęcia: od zaraz
 • Czas pracy: pełny etat
 • 40 – 50 godz. tygodniowo
 • Wynagrodzenie: od 500€ netto – 600€ netto tygodniowo w zależności od kwalifikacji
  (już po odtrąceniu ubezpieczenia)

SPAWACZ MIG / MAG - na czym to polega? 

Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz prowadzi dokumentację dotyczącą, np. wykonanej pracy czy stanu sprzętu, a także konserwuje i czyści sprzęt wykorzystywany do spawania.

Osoba zajmująca to stanowisko powinna posiadać minimum wykształcenie zawodowe w tym kierunku lub średnie – technikum albo liceum zawodowe, albo ukończony specjalny kurs zawodowy. O możliwości zatrudnienia decyduje posiadanie, tzw. książki spawacza oraz aktualnych uprawnień na przynajmniej jedną z metod MIG/MAG (131 MIG, 135 MAG, 136 MAG) dla grup materiału W03 lub 2.1 i wyższych. Ważną kwestią jest też posiadanie dobrego stanu zdrowia i zadawalającej kondycji fizycznej: dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa, zręczność rąk, ostrość wzroku, uzdolnienia do wykonywania zadań praktycznych, zdolność myślenia technicznego, rozróżnianie barw, zdolność koncentracji uwagi. Zawód nie jest wskazany dla alergików czy astmatyków, osób z wadami wzroku, zaburzeniami równowagi i padaczką – nie jest to również zawód dla osób niepełnosprawnych. Poza tym, pracownik ten powinien charakteryzować się: dokładnością, zdyscyplinowaniem, a także umiejętnością współpracy z innymi współpracownikami.

Jest to praca fizyczna, indywidualna. Miejsce pracy spawacza to różne pomieszczenia, np.: hale, warsztaty rzemieślnicze, kanały, zbiorniki, komory statków, wnętrza urządzeń technicznych oraz w kopalniach, w budownictwie. Pracownik ten musi wykazywać się dobrą kondycją fizyczną. Czas pracy spawacza zależy od miejsca zatrudnienia. W dużych fabrykach, itp. praca może odbywać się nawet na 3 zmiany, w mniejszych firmach zazwyczaj pracuje się na jedną zmianę w ustalonych godzinach. Wyjątek stanowią spawacze wykorzystywani do usuwania awarii (np. torowiska, sieci wodociągowo-kanalizacyjnej). Spawacz musi nosić ubranie robocze: specjalne okulary spawalnicze, rękawice i kombinezon. Podczas wykonywania czynności spawalniczych pracownik narażony jest na choroby zawodowe: poparzenia odpryskującymi, gorącymi kawałkami metalu, napromieniowanie ultrafioletowym, mogą wystąpić też bóle pleców, ramion, rąk i nóg przez różne pozycje podczas pracy, przenoszenie ciężkich narzędzi i elementów, może być także przyczyną urazów kręgosłupa.

Źródło: https://www.praca.pl/poradniki/lista-stanowisk/praca-fizyczna/spawacz_pr-790.html

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku

 

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o nadsyłanie kompletu dokumentów:

CV ze zdjęciem, Dyplomy / Certyfikaty zawodowe – oryginał + Referencje, itp.

Niemieckie Biuro:

+49 5923 968 3675

Polskie Biuro:

+48 792 082 778

ZAPRASZAMY DO GRUPY NA FACEBOOKU

Facebook

PRACA W NIEMCZECH HOLANDII AUSTRII SZWAJCARII (BUDOWLANKA)

Facebook

Praca Slusarz Spawacz

Facebook

Praca - PERSONAL EU24​

AKTUALNE OFERTY PRACY

Menü schließen