SPAWACZ MAG (M/K)

SPAWACZ MAG (M/K)

 

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w ofertach pracy we wszystkich sektorach. Zapewniamy wykwalifikowanych pracowników poszukujących pracy w Niemczech, Szwajcarii oraz Austrii. Prywatne agencje pośrednictwa pracy mogą zwiększyć Twoje szanse! Nie jesteśmy agencją pracy tymczasowej, nie zawieramy z tobą umowy o pracę, ale zapewniamy umowę i ubezpieczenie bezpośrednio z firmą.
Masz doświadczenie zawodowe?
Potrafisz pracować samodzielnie?
Jesteś zmotywowany i gotowy do pracy?
Dobrze trafiłeś!

Dla naszego klienta, renomowanej firmy z Gelsenkirchen, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

SPAWACZ MAG (M/K)

Twoje przyszłe obowiązki:

⇒ Produkcja dużych elementów z metalu
⇒ Produkcja średnich i ciężkich konstrukcji stalowych
⇒ Spawanie konstrukcji stalowych zgodnie z rysunkiem

Twój profil:

⇒ Wykształcenie kierunkowe jako mechanik budowlany, ślusarz, spawacz lub pokrewne
⇒ Doświadczenie w spawaniu (MAG 135, 136, 138)
⇒ Ważne certyfikaty
⇒ Gotowość do pracy zmianowej
⇒ Samochód i prawo jazdy mile widziane

Możesz oczekiwać od nas:

⇒ Legalne zatrudnienie u najlepszych pracodawców, którzy cenią sobie doświadczenie oraz dbają o swoich pracowników!
⇒ Dobrą pensję (liczne dodatki do wynagrodzenia : wakacyjne, świąteczne itp.)
⇒ Terminowo wypłacane wynagrodzenie
⇒ Niemieckie świadczenia socjalne
⇒ Rozpoczęcie pracy: od zaraz
⇒ Lokalizacja: Salzbergen
⇒ Czas trwania: nieokreślony
⇒ Wynagrodzenie: w zależności od kwalifikacji między 12-14 euro / brutto +dodatki, świąteczny i wakacyjny + dieta 12 €/ dzień
⇒ Zakwaterowanie: bezpłatne
⇒ Informacja: Próbki spawalnicze odbywają się od marca. Koszt dojazdu z Polski opłaca pracodawca wraz z pierwszym wynagrodzeniem!

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 08:00 do 17:00.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na podane niżej adresy.
W temacie maila proszę wpisać: SPAWACZ MAG

☎ Niemieckie Biuro: Marek +49 5923 – 9683675
cv@personal-eu24.com

☎ Polskie Biuro: Marcin +48 792 082 778
biuro@amljobservice.pl

Lub aplikować online!

button_kliknij-aby-aplikowac

SPAWACZ MAG
Quelle: https://www.google.com/maps/

 

Spawacz

Jeśli ciekawi Cię jak wygląda praca spawacza i jak można zostać tego rodzaju specjalistą, ten tekst jest właśnie dla Ciebie. Opisujemy szczegóły tej profesji nie zapominając o zarobkach spawaczy – zarówno tych osiąganych w Polsce jak i poza jej granicami.

Kto może zostać spawaczem?

Spawaczem może zostać tylko osoba, która jest sprawna fizycznie i nie odznacza się żadnym stopniem niepełnosprawności – nie zaleca się tego rodzaju pracy osobie cierpiącej na astmę czy alergię. W pracy tej niezbędna jest doskonała zręczność rąk, dokładność i ogólna koordynacja wzrokowo-ruchowa. Dodatkowo spawacz musi wykazywać umiejętności techniczne, ale również dobrą wyobraźnię przestrzenną i koncentrację. To praca dla osób, które nie boją się ciężkiej, fizycznej pracy w często niebezpiecznych warunkach oraz tych, którzy umieją pracować zarówno samodzielnie jak i w grupie.

Jak zostać spawaczem?

Spawaczem może zostać osoba, która ukończyła szkołę zawodową bądź techniczną o tym profilu – najczęściej jest to szkoła budowlana ze specjalizacją spawalniczą. Przyszły spawacz może również ukończyć specjalny kurs zawodowy. Kwalifikowany spawacz musi posiadać specjalną książeczkę spawacza oraz uprawnienia na co najmniej jedną metodę spawalniczą (MIG/MAG).

Gdzie może pracować spawacz?

Spawacz zostaje zatrudniony w praktycznie każdym sektorze przemysłu – najczęściej w budownictwie i branży stoczniowej. Jego miejscem pracy są wszelkie hale, pomieszczenia, fabryki, warsztaty rzemieślnicze czy kanały – swoich obowiązków dokonuje tam, gdzie akurat jest to potrzebne i trzeba zaznaczyć, że nie zawsze są to obiekty zamknięte bowiem spawacz pracuje także na powietrzu (na przykład spawacze, którzy usuwają awarie na torowiskach). Swoją ścieżkę kariery spawacz rozpoczyna najczęściej od warsztatów samochodowych, blacharskich bądź ślusarskich. Dużym problemem w Polsce i kilku europejskich krajach jest konieczność zdawania różnego rodzaju certyfikatów wydawanych przez różne instytucje.

Jak wygląda codzienna praca spawacza?

Zadaniem spawacza jest łączenie ze sobą elementów stalowych, żeliwnych czy metali nieżelaznych przy pomocy urządzenia wytwarzającego elektryczne źródło ciepła. Zanim podejmie się pracy, musi on zapoznać się z konstrukcją, nad jaką będzie pracował i jej materiałem. Co więcej, musi sam przygotować należycie powierzchnię do spawania a później sprawdzić jakość poczynionych zadań. Spawacz bardzo często dokonuje także raportów dotyczących wykonanej przez niego pracy i jest konserwatorem sprzętu, z jakim pracuje – oznacza to, że ma o niego odpowiednio dbać tak, by ten nadawał się do sprawnego użytku. Warto dodać, że spawacz zawsze powinien pracować w stroju ochronnym – to specjalny kombinezon, rękawice i okulary osłaniające oczy. Niestety praca spawacza obarczona jest dużym ryzykiem urazów – może dochodzić do poparzeń ciała i napromieniowaniem ultrafioletowym. Co więcej, pozycja w jakiej pracuje często prowadzi do urazów kręgosłupa czy kontuzji kończyn. Z pewnością nie jest to praca dla osób, które mają lęk wysokości lub nie lubią pracować w zmiennych warunkach atmosferycznych. Jeżeli nie potrafisz sobie wyobrazić siedzenia  na 100 metrowym kominie, przy 20 stopniowym mrozie to ciężko będzie Ci się odnaleźć w tej pracy.

ZAPRASZAMY DO GRUPY NA FACEBOOKU

Facebook

PRACA W NIEMCZECH AUSTRII SZWAJCARII (BUDOWLANKA)

Facebook

Praca Slusarz Spawacz - Niemcy

Facebook

Praca - PERSONAL EU24​

Menü schließen