Ślusarz (M/K) – Austria
Slusarz

Dla naszego klienta, renomowanej firmy w Austrii, poszukujemy kandydatów do pracy w Kirchdorf an der Krems [Austria] na stanowisko:

Ślusarz (M/K)

Kirchdorf an der Krems / Austria

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w ofertach pracy we wszystkich sektorach. Zapewniamy wykwalifikowanych pracowników poszukujących pracy w Niemczech, Holandii, Szwajcarii oraz Austrii. Prywatne agencje pośrednictwa pracy mogą zwiększyć Twoje szanse! Nie jesteśmy agencją pracy tymczasowej, nie zawieramy z tobą umowy o pracę, ale zapewniamy umowę i ubezpieczenie bezpośrednio z firmą. Masz doświadczenie zawodowe? Potrafisz pracować samodzielnie? Jesteś zmotywowany i gotowy do pracy? Dobrze trafiłeś!

Twoje przyszłe obowiązki:

  • Prace przeglądowe na zewnątrz
  • Prace przy taśmociągach

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie zawodowe
  • Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne
  • Znajomość języków: niemiecki A2, B1 jeden na 3 osoby
  • Prawo jazdy oraz własny samochód
  • Co 5-6 tygodni zmiana miejsca pracy

Możesz się tego spodziewać od nas:

  • Legalne zatrudnienie na austriackich warunkach
  • Austriackie świadczenia socjalne
  • Miejsce pracy 4560 Kirchdorf an der Krems / Austria
  • Rozpoczęcie pracy od: 07.01.2020
  • Umowa o pracę
  • Okres próbny: 3 miesiące
  • Godziny pracy: 40-50 godzin tygodniowo, w tym nadgodziny
  • Praca jednozmianowa
  • Stawka: 13,23 € brutto + dieta 26,40 € / dzień około 2200 € netto
  • Urlop: 25
  • Zakwaterowanie: bezpłatnie
  • Opieka / instrukcja: opieka zostanie udzielona w języku niemieckim.
  • Sprzęt roboczy / odzież: Zabierz odpowiednią odzież roboczą również hełm i kamizelka

Ślusarz:

Ślusarz należy do zawodów o charakterze rzemieślniczym. Jest to osoba zajmująca się ręczną lub ręczno-maszynową obróbką metalu. Celem pracy ślusarza jest budowanie prostych konstrukcji, a także konserwacja i naprawa prostych mechanizmów i wyrobów metalowych. W zależności od specjalizacji, ślusarz ma różne zadania i w pracy stosuje różne technologie.

Wyróżnić możemy:

  • ślusarzy urządzeń komunalnych (konserwowanie i naprawa urządzeń komunalnych, np. zamków, zasuw, zawiasów, prostych elementów instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, gazowych i wentylacyjnych),
  • ślusarzy sprzętu domowego (naprawa sprzętu domowego, np. maszyn do szycia, młynków, robotów kuchennych, wentylatorów, pralek),
  • ślusarzy samochodowych (naprawa prostych mechanizmów w nadwoziach pojazdów mechanicznych, takich jak zamki, blokady, podnośniki),
  • ślusarzy wyrobów artystycznych (wytwarzanie, naprawa i odtwarzanie metalowych wyrobów artystycznych, np. świeczników, kandelabrów, żyrandoli, okuć)
  • ślusarzy konstrukcji stalowych (budowanie prostych konstrukcji stalowych, np. krat, bram, ogrodzeń, zbiorników, zbrojeń budowlanych).

Zakres obowiązków

  • trasowanie
  • konserwacja sprzętu mechanicznego
  • roboty konstrukcyjno-spawalnicze
  • naprawa i wykonawstwo narzędzi i oprzyrządowania technologicznego,
  • wykonawstwo i naprawa wyrobów galanterii metalowej,
  • obsługa i naprawa maszyn i urządzeń technologicznych,
  • kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz jakości wykonywanych wyrobów

Wymagania

Aby pracować jako ślusarz trzeba ukończyć zasadniczą szkołę zawodową w kierunku ślusarstwa. Są to zazwyczaj szkoły o profilu mechanicznym. Kandydaci na ślusarza konstrukcji stalowych dodatkowo powinni ukończyć kurs spawalnictwa gazowego i elektrycznego. Natomiast osoby w zawodzie ślusarz wyrobów artystycznych – kurs, studium rzemiosła artystycznego lub ukończyć szkołę o kierunku ślusarstwa artystycznego.

Ślusarze, oprócz umiejętności związanych z mechaniką, takich jak demontaż i montaż urządzeń, cięcie, piłowanie, wiercenie, nitowanie czy lutowanie, muszą mieć opanowane podstawowe umiejętności z dziedziny elektrotechniki (podłączanie silników elektrycznych lub grzałek) oraz hydrauliki (łączenia rurowe), jak również metaloznawstwa (badanie twardości, wytrzymałości, sprężystości, udarności, plastyczności i innych podstawowych cech metali).

Osoba trudniąca się tym zawodem powinna być dokładna, sprawna manualnie, posiadać zdolności techniczne oraz dobrą koordynację wzrokowo-ruchową.

ZAPRASZAMY DO GRUPY NA FACEBOOKU

PRACA W NIEMCZECH AUSTRII SZWAJCARII (BUDOWLANKA)

Praca Slusarz Spawacz - Niemcy

Praca - PERSONAL EU24​

AKTUALNE OFERTY PRACY