Pracownik produkcji (M/K) - Malowanie proszkowe - Praca w Niemczech

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w ofertach pracy we wszystkich sektorach. Zapewniamy wykwalifikowanych pracowników poszukujących pracy w Niemczech, Holandii, Szwajcarii oraz Austrii. Prywatne agencje pośrednictwa pracy mogą zwiększyć Twoje szanse! Nie jesteśmy agencją pracy tymczasowej, nie zawieramy z tobą umowy o pracę, ale zapewniamy umowę i ubezpieczenie bezpośrednio z firmą. Masz doświadczenie zawodowe? Potrafisz pracować samodzielnie? Jesteś zmotywowany i gotowy do pracy? Dobrze trafiłeś!

Praca - PERSONAL EU24

Zapraszamy do dołączenia do naszej grupy na Facebook'u.

BUDOWLANKA

Praca Ślusarz Spawacz

Pracownik produkcji MINI

Pracownik produkcji (M/K) - Malowanie proszkowe (M/K)

Dla naszego klienta, renomowanej firmy z Rottenburg an der Laaber, poszukujemy kandydatów do pracy na podane stanowisko. Miejsce pracy: Rottenburg an der Laaber / Niemcy

PRACA W NIEMCZECH

Twoje przyszłe obowiązki:

  • Kobiety: zajmują się malowaniem proszkowym elementów plastikowych
  • Mężczyźni: Przygotowywanie i odczepianie gotowych elementów elementów z linii

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomość jęzka niemieckiego na poziomie A2, B1
  • Wymagane prawo jazdy kat. B oraz własne auto na dojazdy

Możesz się tego spodziewać od nas:

  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Umowa na pełen etat na czas nieokreślony
  • Okres próbny: 6 miesięcy
  • Praca w systemie dwuzmianowym: ranna zmiana oraz zmiana popołudniowa
  • Stawka godzinowa: 10,15 € brutto/h
  • Dopłata do paliwa: do 20,00€ / dzień
  • Urlop wypoczynkowy: 24 dni
  • Zakwaterowanie płatne: 300€-400€ miesięcznie
  • Zapewniamy odzież roboczą