Praca przy stawianiu namiotow imprezowych

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w ofertach pracy we wszystkich sektorach. Zapewniamy wykwalifikowanych pracowników poszukujących pracy w Niemczech, Szwajcarii oraz Austrii. Prywatne agencje pośrednictwa pracy mogą zwiększyć Twoje szanse! Nie jesteśmy agencją pracy tymczasowej, nie zawieramy z tobą umowy o pracę, ale zapewniamy umowę i ubezpieczenie bezpośrednio z firmą. Masz doświadczenie zawodowe? Potrafisz pracować samodzielnie? Jesteś zmotywowany i gotowy do pracy? Dobrze trafiłeś!

Dla naszego klienta, renomowanej firmy z Georgsmarienhütte, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Praca przy stawianiu namiotow imprezowych (M/K)

Twoje przyszłe obowiązki:

  • Dla naszego klienta poszukujemy jednego pracownika do stawiania i demontazu duzych namiotow imprezowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wymagamy jedynie motywacji i zaangazowania do pracy
  • Znajomość języka niemieckiego- podstawowa A2
  • Prawo jazdy Kat. B

Możesz się tego spodziewać od nas:

  • Praca sezonowa
  • Bezposrednie zatrudnienie przez klienta
  • Rozpoczęcie pracy: od 01.05.2019 do 11.2019
  • Lokalizacja: Georgsmarienhütte
  • Czas pracy: 40 / tydzień + możliwość nadgodzin
  • Godziny pracy: pełny etat
  • Wynagrodzenie: od 1700€ brutto
  • Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o nadsyłanie kompletu dokumentów:

CV, Dyplomy / Certyfikaty zawodowe – oryginał + Referencje, itp.

Niemieckie Biuro:

+49 5923 968 3675

Polskie Biuro:

+48 792 082 778

ZAPRASZAMY DO GRUPY NA FACEBOOKU

PRACA W NIEMCZECH AUSTRII SZWAJCARII (BUDOWLANKA)

Praca Slusarz Spawacz - Niemcy

Praca - PERSONAL EU24​

AKTUALNE OFERTY PRACY

Menü schließen