CIEŚLA SZALUNKOWY (M/K) - Praca w Szwajcarii

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w ofertach pracy we wszystkich sektorach. Zapewniamy wykwalifikowanych pracowników poszukujących pracy w Niemczech, Holandii, Szwajcarii oraz Austrii. Prywatne agencje pośrednictwa pracy mogą zwiększyć Twoje szanse! Nie jesteśmy agencją pracy tymczasowej, nie zawieramy z tobą umowy o pracę, ale zapewniamy umowę i ubezpieczenie bezpośrednio z firmą. Masz doświadczenie zawodowe? Potrafisz pracować samodzielnie? Jesteś zmotywowany i gotowy do pracy? Dobrze trafiłeś!

Praca - PERSONAL EU24

Zapraszamy do dołączenia do naszej grupy na Facebook'u.

BUDOWLANKA

Praca Ślusarz Spawacz

CIEŚLA SZALUNKOWY (M/K) Praca w szwajcarii

CIEŚLA SZALUNKOWY (M/K)

Dla naszego klienta, renomowanej firmy w Szwajcarii, poszukujemy kandydatów do pracy w Graubünden / St. Gallen Szwajcaria, na podane stanowisko:

Praca w Szwajcarii

Twoje przyszłe obowiązki:

  • Budowa obiektów mieszkalnych i handlowych, tuneli itp;
  • Umiejętność pracy w systemach DOKA I PERI.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny- 2 na 5 osób)
  • Doświadczenie na stanowisku
  • Samodzielność, precyzja
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Możesz się tego spodziewać od nas:

  • Pozwolenie o pracę
  • Pozwolenie na pobyt
  • Szwajcarska umowa o pracę
  • Szwajcarskie ubezpieczenie chorobowe, bezrobotne, emerytalne i wypadkowe
  • Zakwaterowanie (pensjonat, kwatera prywatna) jest dostępne w pobliżu miejsca pracy. Koszty wynoszą ok. 500, – do ok. 800, – EUR / miesiąc i są odliczane z wynagrodzenia na koniec miesiąca.
  • Reguła – dni robocze od poniedziałku do piątku.
  • Nadgodziny są możliwe po uzgodnieniu.
  • Nadgodziny możesz wykorzystać na zjazdy do domu
  • Na miejscu będziesz miał przypisanego opiekuna-koordynatora
  • Czas rozpoczęcia: od zaraz
  • Czas pracy: pełny etat
    Wynagrodzenie: od 26,00 € /h, do 35 €/h w zależności od kwalifikacji, doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego.
  • Ze względu na częste pytania o przeliczenie CHF na EUR stawki i ceny podane w Euro (BRUTTO)