PERSONAL-EU24

Cieśla szalunkowy (m/k) Praca w Austrii

Dodane 2 miesiące dni temu

Cechy oferty pracy

Stanowisko

Budownictwo

Brutto / godz.

14,67€

Dodatki

13 i 14 pensja, 50% nadgodzin, 100% dodatek świąteczny.

Dieta

26,40€

Doświadczenie zawodowe

Doświadczenie jest obowiązkowe

Szkolenie zawodowe

Nie konieczne

Rozpoczęcie pracy

Od teraz

Godziny pracy

40 - 60 h / tydzień

Urlop

25 dni / rok

Gotowość zmianowa

Od poniedziałku do soboty, 1 zmiana

Znajomość języków

Język niemiecki, od poziomu A1

Samochód?

Aby dojechać z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy, potrzebny jest samochód.

Prawo jazdy

Wymagane prawo jazdy. 2 osoby / 4 grupy

Zakwaterowanie

Darmowe. Maks. 20 km od miejsca budowy

Sprzęt / odzież robocza

Są zapewniane

Inne

Nr oferty pracy:

AT_K0001_099

Poziom

Praca tymczasowa / leasing pracowniczy

Branża pracy

Budownictwo

Opis oferty pracy

14,63 bruttoDieta 26,40€ / dzień roboczyBezpłatne zakwaterowanie ✅ 13 i 14 Wynagrodzenie ✅ Rekrutacja ✅  Praca w Nassfeld, Reutte, Villach Branża budowlana ✅ Znajdź odpowiednią PRACĘ na PERSONAL-EU24 ✅ Cieśla szalunkowy (m/k) Praca w Austrii

✅ Do głównych zadań należy:

  • Poszukujemy kilku 4-osobowych BRYGAD, aby jak najszybciej wzmocnić nasz zespół.
  • Miejsce pracy/budów (duże budowy, budowa tuneli) znajdują się w Tyrolu, Nassfeld, Reutte i Villach.
  • Prace wykonywane są pod firmą STRABAG AG.
    Zadania:
  • Montaż elementów deskowań, dźwigarów szalunkowych i podpór, montaż zamocowań i urządzeń napinających

✅ Twoje wymagania, umiejętności i kompetencje:

  • Doświadczenie zawodowe: jest wymagane
  • Znajomość języków obcych: Język niemiecki, od poziomu A1
  • Prawo jazdy: wymagane jest prawo jazdy 2 osoby / 4 grupy
  • Samochód: samochód jest niezbędny, aby dojechać z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy.
  • Inne: Mile widziane są zespoły 4 osobowe.

✅ Proszę nas poinformować:

  • Prawo jazdy, samochód do dyspozycji?
  • Jakie są Państwa okresy wypowiedzenia?
  • Od kiedy możesz podjąć się pracy?
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych zawierających CV, certyfikaty oraz najwcześniejszy możliwy termin rozpoczęcia pracy.

✅ Kontakt:

  • Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00.
  • Kontakt: M. Rosiek
  • +48 774 434 631
  • +49 5923 968 36 75
  • Numer telefonu komórkowego / WhatsApp: +49 1573 7283268
  • E-Mail: cv@personal-eu24.com

✅ O nas:

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy z wieloletnim doświadczeniem specjalizującą się w ofertach pracy w wszystkich sektorach. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników wykwalifikowanych i niewykwalifikowanych na terenie Niemiec, Holandii, Austrii i Szwajcarii oraz zajmujemy się rekrutacją dla pracodawcy. Nie jesteśmy agencją pracy tymczasowej i nie zawieramy z Państwem umowy o pracę, lecz pośredniczymy kontakt pomiędzy Państwem a pracodawcą.

ZADANIA I DZIAŁALNOŚĆ W SKRÓCIE – Cieśla szalunkowy (m/k) Praca w Austrii:

Cieśle szalunkowi wykonują szalunki do produkcji konstrukcji betonowych i elementów z betonu oraz stosują systemy szalunkowe. Deskowanie to rodzaj formy, w której umieszcza się beton do czasu jego stwardnienia. Cieśla szalunkowy magazynuje materiał z metalu, tworzywa sztucznego i drewna, wykonuje szalunki zgodnie z planem szalunku i obrabia drewno poprzez struganie i piłowanie. Wykonują panele szalunkowe, montują szalunki, wznoszą je różnymi technikami oraz instalują urządzenia zaciskowe i mocowania. Wykonują oni również szalunki specjalne, takie jak szalunki ślizgowe lub wspinające się, a także wznoszą konstrukcje nośne i zabezpieczające jako konstrukcje nośne. Obrabiają oni deskowanie sprężonym powietrzem lub wodą oraz stosują środki takie jak wosk szalunkowy lub olej. Po stwardnieniu betonu szalunek jest usuwany. Na koniec sprawdzają, czyszczą i sortują materiał, a w razie potrzeby dokonują napraw. Cieśle szalunkowi są zatrudniani w przedsiębiorstwach budowlanych i inżynierii lądowej oraz w niektórych firmach zajmujących się budową szalunków. Dalsze możliwości pojawiają się w budownictwie mostów i tuneli oraz w przedsiębiorstwach zajmujących się gięciem i zaplataniem żelaza. Mogą również pracować w doradztwie personalnym i pośrednictwie pracy oraz w leasingu pracowniczym.

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest poprawny adres email.
Najświeższe oferty pracy