Personel budowlany z Europy Wschodniej

Rekrutacja

Witamy w Państwa agencji
rekrutacyjnej z Europy Wschodniej!

Branża budowlana - personel z Polski i krajów Europy Wschodniej

W branży budowlanej i rzemieślniczej często stanowi wyzwanie znalezienie wykwalifikowanego personelu budowlanego, szczególnie w czasach braku fachowców. Nasza agencja zatrudnienia z Europy Wschodniej może pomóc Państwu w znalezieniu doświadczonych i wysoce wykwalifikowanych pracowników dla Państwa firmy. Nasz proces rekrutacji jest prosty i skuteczny:

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie rekrutacji wykwalifikowanego personelu budowlanego z Europy Wschodniej w ramach usług świadczonych przez PERSONAL-EU24. Bardzo serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami jeszcze dzisiaj!

Jeśli szukają Państwo wykwalifikowanej kadry budowlanej, to firma PERSONAL-EU24 jest dokładnie tym, czego potrzebują. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie pomocy firmom w poszukiwaniu wykwalifikowanej, doświadczonej oraz zmotywowanej kadry z Europy Wschodniej. Dzięki szerokiemu sieci potencjalnych kandydatów oraz prostemu procesowi pośrednictwa, pomagamy znaleźć Państwu odpowiednich pracowników na otwarte stanowiska.

Bau-Personal aus Osteuropa - Personalvermittlung

Nasze usługi obejmują publikację ogłoszeń o pracę na naszych sieciach i platformach w celu dotarcia do dużej liczby potencjalnych kandydatów. Prezentujemy Państwu tylko najlepszych specjalistów i pracowników pomocniczych oraz gwarantujemy przekazanie profili kandydatów w formie 1:1, dzięki czemu mogą Państwo bezpośrednio skontaktować się z kandydatami i ustalić dalsze kroki.

„Personel budowlany z Europy Wschodniej – Pośrednictwo pracy!“

Oto niektóre z najczęstszych zawodów w branży budowlanej, dla których realizujemy usługi pośrednictwa pracy z krajów Europy Wschodniej

Inne branże
Marek Rosiek
Kontakt
Wie kann ich Ihnen weiterhelfen?
Warten Sie nicht länger! Schicken Sie mir eine E-Mail und ich werde Ihnen umgehend weiterhelfen.
Jetzt kontaktieren!
Kontakt
Unsere Sprechzeiten
Haben Sie noch Fragen?
Montag
10:00 - 12:00 Uhr
Dienstag
10:00 - 12:00 Uhr
Mittwoch
10:00 - 12:00 Uhr
Donnerstag
10:00 - 12:00 Uhr
Freitag
10:00 - 12:00 Uhr
Samstag
Geschlossen
Sonntag
Geschlossen

Chcielibyśmy zaznaczyć, że we wszystkich odniesieniach do stanowisk, nazw zawodów lub podobnych terminów używanych w tekście, zawsze odnosimy się zarówno do mężczyzn, jak i kobiet oraz osób zróżnicowanych płciowo. (m/k)

Zapytanie o personel - o pracowników pomocniczych i specjalistów z krajów Europy Wschodniej

Otrzymaj niezobowiązującą ofertę!

Prosimy o kontakt z nami jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji na temat naszej pomocy w pośrednictwie pracy w branży budowlanej z pracownikami z Europy Wschodniej. Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

3 PAKIETY
Dla klientów z Niemiec
3 PAKIETY
Dla klientów z Austrii
3 PAKIETY
Dla klientów z Szwajcarii