Operator maszyn do natrysku betonu Spritzbüffler (M/K) - Praca w Austrii

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w ofertach pracy we wszystkich sektorach. Zapewniamy wykwalifikowanych pracowników poszukujących pracy w Niemczech, Holandii, Szwajcarii oraz Austrii. Prywatne agencje pośrednictwa pracy mogą zwiększyć Twoje szanse! Nie jesteśmy agencją pracy tymczasowej, nie zawieramy z tobą umowy o pracę, ale zapewniamy umowę i ubezpieczenie bezpośrednio z firmą. Masz doświadczenie zawodowe? Potrafisz pracować samodzielnie? Jesteś zmotywowany i gotowy do pracy? Dobrze trafiłeś!

Bildquelle: Von Pmhmarketing – Eigenes Werk, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=74819476

Praca - PERSONAL EU24

Zapraszamy do dołączenia do naszej grupy na Facebook'u.

BUDOWLANKA

Praca Ślusarz Spawacz

Pracownik Tunelu 3

Operator maszyn do natrysku betonu Spritzbüffler (M/K)

Dla naszego klienta, renomowanej firmy z Austrii, szukamy kilku zmotywowanych osób na podane stanowisko.

SPRITZBÜFFEL

PRACA W AUSTRII

Twoje przyszłe obowiązki:

  • SPRITZBÜFFEL  [ZOBACZ FILM]
  • Z doświadczeniem w pracy w tunelu!
  • OPIS: Maszyna do natrysku betonu to mobilna lub stacjonarna maszyna budowlana, za pomocą której można przenosić i natryskiwać beton lub zaprawę. Zasadniczo można rozróżnić maszyny do natrysku na sucho i na mokro. Maszyny do natrysku suchego przenoszą suchą mieszankę składającą się z cementu, kruszywa i dodatków do dyszy natryskowej za pomocą sprężonego powietrza. Natomiast w przypadku mokrych maszyn natryskowych gotowa mieszanka z dodatkiem wody jest tłoczona do dyszy natryskowej za pomocą sprężonego powietrza lub pompy do betonu. Większe opryskiwacze wyposażone są w hydraulicznie sterowane ramię spryskujące (tzw. Manipulator). Maszyny te są również znane jako manipulatory natryskowe. Firma Putzmeister zajmująca się inżynierią mechaniczną rozpoczęła produkcję takiej maszyny natryskowej w 1983 roku. Maszyna, która jest używana głównie do budowy tuneli, była wówczas największą tego typu maszyną i ze względu na swój wygląd otrzymała od producenta nazwę Spray Buffalo. Ta nazwa przyjęła się jako potocznie używana w budownictwie.

Od kandydatów oczekujemy:

  • DOŚWIADCZENIA w pracy w tunelach (WARUNEK KONIECZNY)
  • Znajomości języka niemieckiego od B1 (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy oraz samochód (1 na 2 osoby)

Możesz się tego spodziewać od nas:

  • Praca na terenie Austrii (tunel łączący Austrię ze Słowenią)
  • Start projektu od: zaraz do 06.2021
  • Model pracy: 8 na 6 (8 dni pracy, 6 dni wolnych- zjazd do domu)
    Godziny pracy:
    Dzień 1 – 6 godzin
    Dzień 2 – 12 godzin
    Dzień 3 – 12 godzin.
    Dzień 4 – 12 godzin.
    Dzień 5 – 12 godzin.
    Dzień 6 – 12 godzin.
    Dzień 7 – 12 godzin.
    Dzień 8 – 5 godzin.
  • Praca 3-zmianowa
  • Wynagrodzenie:
    Stawka podstawowa: 12,82 €/h brutto +
    Dodatki branżowe: 3,21 €/h brutto +
    Dodatek zmianowy / nocny: 6,41 €/h brutto +
    Dieta: 26,40 €/ netto dzień roboczy
    Dodatek dla brygadzisty
    13-ta i 14-ta pensja
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Urlop 5 dni ( ze względu na system pracy)

    WAŻNE!!!

  • Aplikacje osób bez doświadczenia w pracy na tunelach lub w kopalniach nie będą rozpatrywane!!!!