OPERATOR MASZYN BUDOWLANYCH
OPERATOR MASZYN BUDOWLANYCH

OPERATOR MASZYN BUDOWLANYCH

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w ofertach pracy we wszystkich sektorach. Zapewniamy wykwalifikowanych pracowników poszukujących pracy w Niemczech, Szwajcarii oraz Austrii. Prywatne agencje pośrednictwa pracy mogą zwiększyć Twoje szanse! Nie jesteśmy agencją pracy tymczasowej, nie zawieramy z tobą umowy o pracę, ale zapewniamy umowę i ubezpieczenie bezpośrednio z firmą. Masz doświadczenie zawodowe? Potrafisz pracować samodzielnie? Jesteś zmotywowany i gotowy do pracy? Dobrze trafiłeś!

Dla naszego klienta, renomowanej firmy ze Szwajcarii, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

OPERATOR MASZYN BUDOWLANYCH (M/K)

Twoje przyszłe obowiązki: 

 • Obsługa urządzeń wibracyjnych,
 • Sprzętu budowlanego – np. koparki, ładowarki

Od kandydatów oczekujemy: 

 • Doświadczenie jako operator maszyn budowlanych
 • Znajomość języka niemieckiego od B1
 • Prawo jazdy oraz samochód

Możesz się tego spodziewać od nas: 

 • Pozwolenie o pracę
 • Pozwolenie na pobyt
 • Szwajcarska umowa o pracę
 • Szwajcarskie ubezpieczenie chorobowe, bezrobotne, emerytalne i wypadkowe
 • Zakwaterowanie (pensjonat, kwatera prywatna) jest dostępne w pobliżu miejsca pracy. Koszty wynoszą ok. 350, – do ok. 450, – EUR / miesiąc i są odliczane z wynagrodzenia na koniec miesiąca.
 • Reguła – dni robocze od poniedziałku do piątku.
 • Nadgodziny są możliwe po uzgodnieniu.
 • Nadgodziny możesz wykorzystać na podróż do domu.
 • Na miejscu będziesz miał przypisanego opiekuna-koordynatora
 • Jeśli chcesz, odbierzemy Cię z lotniska / dworca kolejowego
 • Czas rozpoczęcia: od zaraz
 • Czas pracy: pełny etat
 • Wynagrodzenie: od 30,00 € /h, w zależności od kwalifikacji
 • Ze względu na częste pytania o przeliczenie CHF na EUR stawki i ceny podane w Euro (BRUTTO).

OPERATOR MASZYN BUDOWLANYCH - na czym to polega?

Na rynku mamy do czynienia z istnym boomem na specjalistów obsługujących maszyny budowlane. Aby pracować jako kierowca lub operator maszyn budowlanych, trzeba mieć nie tylko szczególne predyspozycje, ale i ukończone szkolenia z zakresu wykonywanych zadań. Im lepszej jakości naukę uda się odbyć, tym lepiej i bezpieczniej będzie się pracowało w przyszłości. 

Jaki jest cel przeprowadzania szkoleń z obsługi maszyn budowlanych?

Przede wszystkim w szkoleniu chodzi o to, aby umożliwić kursantowi rozpoczęcie pracy w nowej dziedzinie. Szkolenia zawodowe przeznaczone są dla osób w każdym wieku. Nie ważne czym dana osoba zajmowała się wcześniej. Swoich sił może spróbować każdy. Kurs obejmuje część teoretyczną i praktyczną. Takie połączenie pozwala osiągnąć kompletne umiejętności. Szkolenie jest zakończone egzaminem, którego zdanie umożliwia danej osobie rozpoczęcie pracy w zawodzie. Zapotrzebowanie na tego typu specjalistów jest spore, tak, więc ukończenie kursu otwiera nowe możliwości, włącznie z lepszymi niż dotychczasowe zarobkami.

Na czym polega kurs operatora maszyn budowlanych?

Szkolenia są zróżnicowane. Mogą dotyczyć zarówno robót drogowych, ziemnych, jak i elementów technicznych czy BHP. W zakresie maszyn budowlanych szkolenie jest niezwykle złożone. Duży nacisk kładzie się na naukę budowy maszyny oraz podstawowych zagadnień hydrauliki czy elektrotechniki. Bezpieczeństwo i higiena pracy nie zostają oczywiście pominięte. Szlifowanie umiejętności praktycznych zaczyna się na placu manewrowym. To tam kursant pierwszy raz widzi, jak to wszystko wygląda w praktyce. Często dopiero właśnie na placu udaje się zrozumieć niektóre z zagadnień omawianych na zajęciach teoretycznych. Kursy na operatora maszyn budowlanych to na przykład te na koparki, spychacze, walce drogowe, żurawie wieżowe czy różnego rodzaju ładowarki.

Szkolenie na operatora koparki

Jedną z bardziej popularnych maszyn na wszelkiego rodzaju budowach są koparki. Odbycie kursu na operatora takiej maszyny otwiera wiele nowych możliwości. Stopa bezrobocia wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie. Z tego powodu właśnie tak ważne jest podjęcie próby dokształcenia się. Budowy bez koparek nie istnieją, więc zapotrzebowanie na takich pracowników nigdy nie zaniknie. Wymagania, jakie trzeba spełnić, nie są nie do przejścia. Wśród podstawowych należy wymienić ukończone 18 lat, wykształcenie co najmniej podstawowe oraz orzeczenie wydane przez lekarza specjalistę o braku przeciwwskazań do kierowania tego rodzaju maszynami. Warto podkreślić, że istnieją specjalne pakiety, umożliwiające wyrobienie za jednym razem, obok uprawnień do kierowania koparką, papierów na inne maszyny budowlane. Podczas kursu teoretycznego i praktycznego uzyska się całą potrzebna wiedzę do wykonywania zawodu. Po zdaniu egzaminu można rozpocząć pracę.

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku

 

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o nadsyłanie kompletu dokumentów:

CV, Dyplomy / Certyfikaty zawodowe – oryginał + Referencje, itp.

Niemieckie Biuro:

+49 5923 968 3675

Polskie Biuro:

+48 792 082 778

ZAPRASZAMY DO GRUPY NA FACEBOOKU

Facebook

PRACA W NIEMCZECH AUSTRII SZWAJCARII (BUDOWLANKA)

Facebook

Praca Slusarz Spawacz - Niemcy

Facebook

Praca - PERSONAL EU24​

AKTUALNE OFERTY PRACY

Menü schließen