Docieplenia – Elewacje (M/K)
OCIEPLENIA RELEWACJE

Docieplenia – Elewacje (M/K)

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w ofertach pracy we wszystkich sektorach. Zapewniamy wykwalifikowanych pracowników poszukujących pracy w Niemczech, Szwajcarii oraz Austrii. Prywatne agencje pośrednictwa pracy mogą zwiększyć Twoje szanse! Nie jesteśmy agencją pracy tymczasowej, nie zawieramy z tobą umowy o pracę, ale zapewniamy umowę i ubezpieczenie bezpośrednio z firmą.
Masz doświadczenie zawodowe?
Potrafisz pracować samodzielnie?
Jesteś zmotywowany i gotowy do pracy?
Dobrze trafiłeś!

Dla naszego klienta, renomowanej firmy budowlanej z okolicy ORANIENBURG – Landkreis Oberhavel, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

MURARZ / TYNKARZ / MALARZ – Docieplenia Elewacje (M/K)

PRACA W BERLINIE I BRANDENBURGU

 

Twoje przyszłe obowiązki:

⇒ klejenie, ocieplanie styropianem
⇒ Praca na terenie Brandenburg i Berlin
⇒ montaż profili przy oknach, okapowych, listwy startowej, parapetów
⇒ zatapianie siatki, gruntowanie
⇒ kładzenie struktury
⇒ utrzymanie swojego miejsca pracy w czystości
⇒ tynkowanie
⇒ malowanie
⇒ sporadyczne inne prace budowlane
⇒ Docieplenia Elewacje

Twój profil:

⇒ brak przeciwskazań do pracy na wysokości
⇒ wykształcenie zasadnicze zawodowe (MURARZ / TYNKARZ / MALARZ (M/K))
⇒ doświadczenie zawodowe
⇒ komunikatywna znajomość języka niemieckiego ( warunek konieczny )
⇒ sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
⇒ Samochód i prawo jazdy

Możesz oczekiwać od nas:

⇒ Praca w solidnej renomowanej firmie niemieckiej istniejącej na rynku niemieckim od 1998 roku
⇒ Stałą, legalną prace na umowę prace. Szukamy pracowników, którzy chcą się z nasza firma związać na długi okres czasu
⇒ Legalne zatrudnienie u najlepszych pracodawców, którzy cenią sobie doświadczenie oraz dbają o swoich  pracowników!
⇒ Terminowo wypłacane wynagrodzenie
⇒ Niemieckie świadczenia socjalne
⇒ wynagrodzenie: w zależności od kwalifikacji– (od 15,05 €/ brutto)
⇒ Zakwaterowanie: pracodawca nie organizuje mieszkania > praca jest dla osob którzy mieszkaja 50 km od siedziby firmy
⇒ Rozpoczęcie pracy: od zaraz
⇒ Lokalizacja: Brandenburg i Berlin
⇒ Czas trwania: do 21.12.2019 z możliwością przedłużenia
⇒ Czas pracy: do 185 godzin miesięcznie
⇒ Informacje dodatkowe: Samochód firmowy do jazdy w czasie godzin pracy, komplet narzędzi, ubranie robocze

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 08:00 do 17:00.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na podane niżej adresy.
W temacie maila proszę wpisać: Docieplenia Elewacje.

 Niemieckie Biuro: Marek +49 5923 – 9683675
cv@personal-eu24.com

 Polskie Biuro: Marcin +48 792 082 778
biuro@amljobservice.pl

Lub aplikować online!

button_kliknij-aby-aplikowac

MURARZ TYNKARZ MALARZ BERLIN
Quelle: https://www.google.com/maps/

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie to zawód bardzo uniwersalny, dający kwalifikacje do wykonywania wielu prac budowlanych: tynkarskich, malarskich, tapeciarskich, glazurniczych i posadzkarskich. Ze względu na szeroki zakres uprawnień absolwenci tego kierunku są bardzo pożądanymi pracownikami. Rafał Plantos, Młodszy Specjalista ds. Szkoleń z Akademii Technicznej PPG Deco, przedstawia specyfikę tej specjalizacji.

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie jest stosunkowo nową profesją, ustanowioną klasyfikacją zawodów szkolnictwa zawodowego w 2012 roku. Powstała ona w wyniku scalenia trzech fachów: malarza-tapeciarza, posadzkarza i technologa robót wykończeniowych w budownictwie. Celem połączenia tych trzech zawodów było wyszkolenie wszechstronnych profesjonalistów, którzy zajmują się remontem i budową kompleksowo, co z kolei zwiększa ich szanse na rynku pracy. Zainteresowanie karierą montera zabudowy i robót wykończeniowych jest bardzo duże.

Zakres obowiązków

Monter zabudowy prowadzi różnorodne prace związane z wykańczaniem budynków. Do jego obowiązków należy przede wszystkim montaż systemów suchej zabudowy, wykonywanie robót posadzkarskich, okładzinowych i malarsko-tapeciarskich. W ramach swoich zadań może przeprowadzać prace tynkarskie, murarskie, glazurnicze, kłaść płytki ceramiczne i podłogi, a nawet wykonywać montaż systemów ociepleniowych.

Wymagane kwalifikacje

Monter zabudowy musi przede wszystkim znać się na wykańczaniu sufitów, ścian, podłóg i pozostałych elementów aranżacyjnych wnętrz mieszkalnych i komercyjnych. Prace muszą być wykonywane zgodnie z przedstawioną dokumentacją budowlaną i techniczną, więc niezbędna jest umiejętność ich prawidłowego odczytu, a także tworzenia własnych pism i rysunków zawodowych. Wymagana jest szeroka wiedza na temat właściwości stosowanych materiałów, takich jak płyty gipsowo-kartonowe, tynki, glazura, farby, panele, jak również znajomość działania maszyn oraz urządzeń stosowanych w trakcie remontu.

Monter zabudowy powinien bardzo dobrze znać zasady bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przeciwpożarowe. Wskazana jest umiejętność prawidłowego gospodarowania materiałami wykończeniowymi, energią elektryczną i wodą. Osoba taka musi dobrze odnajdywać się w pracy zespołowej i wykonywać zadania brygadzisty lub mieć umiejętności kierownicze, by kiedyś samemu zarządzać zespołem. Przydadzą się też zdolności plastyczne i umiejętność łączenia kolorów.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do pracy jako monter zabudowy jest ogólny zły stan zdrowia i brak odporności na długotrwały wysiłek fizyczny oraz zmienne warunki środowiskowe. Uniemożliwiać pracę będą przede wszystkim schorzenia narządu ruchu, w szczególności ograniczające sprawność rąk, znaczne wady wzroku i daltonizm, epilepsja, częste omdlenia, przewlekłe choroby układu nerwowego, a także – w związku z kontaktem z rozmaitymi substancjami i pyłami – choroby płuc i silne alergie. Należy pamiętać, że wiele prac jest monotonnych i wymaga skupienia.

Proponowane kierunki kształcenia

Aby zdobyć zawód montera zabudowy i robót wykończeniowych, niezbędne jest ukończenie zasadniczej szkoły zawodowej, technikum lub kwalifikacyjnego kursu zawodowego i zdanie państwowego egzaminu zawodowego. Nauka fachu w szkole trwa 3 lata, natomiast kurs 2–4 semestry. Warto ten czas wykorzystać na praktyczną naukę zawodu pod okiem specjalistów, ukończenie dodatkowych kursów i szkoleń oraz zdobycie certyfikatów potwierdzających zdobyte umiejętności, np. Certyfikat Akademii Technicznej PPG Deco z systemów wykończenia wnętrz, technik dekoracyjnych, lakierowania posadzek drewnianych czy elewacji i systemów ociepleń.

Celem nauki w zawodzie montera zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie jest wykształcenie specjalisty atrakcyjnego na rynku pracy i umożliwienie mu dobrego startu w dorosłe życie. Wszechstronne umiejętności odpowiadają na zapotrzebowanie rynku na „złote rączki” – fachowców, którzy mogą podjąć się różnorodnych zadań związanych z budową i remontem.

ZAPRASZAMY DO GRUPY NA FACEBOOKU

Facebook

PRACA W NIEMCZECH AUSTRII SZWAJCARII (BUDOWLANKA)

Facebook

Praca Slusarz Spawacz - Niemcy

Facebook

Praca - PERSONAL EU24​

Menü schließen