MURARZ (M/K) – KLINKIER - Praca w Holandii

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w ofertach pracy we wszystkich sektorach. Zapewniamy wykwalifikowanych pracowników poszukujących pracy w Niemczech, Holandii, Szwajcarii oraz Austrii. Prywatne agencje pośrednictwa pracy mogą zwiększyć Twoje szanse! Nie jesteśmy agencją pracy tymczasowej, nie zawieramy z tobą umowy o pracę, ale zapewniamy umowę i ubezpieczenie bezpośrednio z firmą. Masz doświadczenie zawodowe? Potrafisz pracować samodzielnie? Jesteś zmotywowany i gotowy do pracy? Dobrze trafiłeś!

Praca - PERSONAL EU24

Zapraszamy do dołączenia do naszej grupy na Facebook'u.

BUDOWLANKA

Praca Ślusarz Spawacz

MURARZ KLINKIER MINI

MURARZ (M/K) – KLINKIER

Dla naszego klienta, renomowanej firmy z Elsloo, poszukujemy kandydatów do pracy na podane stanowisko. Miejsce pracy:  Roermond / Niederlande

PRACA W HOLANDII

Twoje przyszłe obowiązki:

  • Wykonywanie prac w starych i nowych budynkach.
  • Budynki mieszkalne i handlowe.
  • Umiejętność pracy w systemach Doka, Peri.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub holenderskiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenie jako Cieśla szalunkowy
  • Samodzielność, precyzja
  • Gotowość do wyjazdu za granice
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)
  • VCA (warunek konieczny)

Możesz się tego spodziewać od nas:

  • Holenderskie ubezpieczenie chorobowe, bezrobotne, emerytalne i wypadkowe
  • Zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę
  • Zakwaterowanie: darmowe (pensjonat, kwatera prywatna) jest dostępne w pobliżu miejsca pracy.
  • Reguła – dni robocze od poniedziałku do piątku.
  • Nadgodziny są możliwe po uzgodnieniu.
  • Czas rozpoczęcia: od zaraz
  • Miejscowość: Elsloo / Niederlande
  • Czas pracy: pełny etat
  • 40 – 50 godz. tygodniowo
  • Wynagrodzenie: od 500€ netto – 600€ netto tygodniowo w zależności od kwalifikacji
    (już po odtrąceniu ubezpieczenia)