Monter Podłóg (M/K) – Praca w Austrii
Monter podłóg

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w ofertach pracy we wszystkich sektorach. Zapewniamy wykwalifikowanych pracowników poszukujących pracy w Niemczech, Holandii, Szwajcarii oraz Austrii. Prywatne agencje pośrednictwa pracy mogą zwiększyć Twoje szanse! Nie jesteśmy agencją pracy tymczasowej, nie zawieramy z tobą umowy o pracę, ale zapewniamy umowę i ubezpieczenie bezpośrednio z firmą. Masz doświadczenie zawodowe? Potrafisz pracować samodzielnie? Jesteś zmotywowany i gotowy do pracy? Dobrze trafiłeś!

Dla naszego klienta, renomowanej firmy w Austrii, poszukujemy kandydatów do pracy w Austrii (Okolice Wels) na stanowisko:

Monter podłóg  (M/K) – Praca w Austrii

Twoje przyszłe obowiązki:

  • pokrywanie podłóg takimi materiałami jak pokrycia elastyczne tj. PCV, kauczuk, linoleum oraz pokrycia tekstylne tj. wykładzina dywanowa
  • przygotowanie powierzchni pod dalsze prace wykończeniowe (frezowanie, szlifowanie, gruntowanie, szpachlowanie)

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku pracy
  • samodzielna realizacją powierzonych zadań,
  • sumienność, rzetelność w pracy,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
  • mile widziany brak nałogów,
  • Znajomości języka niemieckiego od A2 – B1 (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy oraz samochód (mile widziane)

Możesz się tego spodziewać od nas:

  • Legalne zatrudnienie na austriackich warunkach
  • Stałą pracę, w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Miejscowość: okolice Wels
  • Rozpoczęcie pracy od: zaraz
  • Umowa o pracę
  • Okres próbny: 6 miesiące
  • Godziny pracy: 40 – 50 godzin tygodniowo
  • Stawki godzinowe: od 12,06 + 0,87€ dodatek godz.€ brutto/ h + 26,40 € diety dziennie + dodatki (+/- 2200 – 2400 netto)
  • Nadgodziny: płatne 50%
  • Wszystkie nadgodziny są od 9 godziny pracy każdego dnia.
  • 13-ta i 14-ta pensja
  • Dni urlopu: 25
  • Zakwaterowanie: bezpłatne

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o nadsyłanie kompletu dokumentów:

CV, Dyplomy / Certyfikaty zawodowe – oryginał + Referencje, itp.

Niemieckie Biuro:

+49 5923 968 3675

Polskie Biuro:

+48 792 082 778

ZAPRASZAMY DO GRUPY NA FACEBOOKU

PRACA W NIEMCZECH AUSTRII SZWAJCARII (BUDOWLANKA)

Praca Slusarz Spawacz - Niemcy

Praca - PERSONAL EU24​

AKTUALNE OFERTY PRACY