Monter – biogazownii (M/K) - Praca w Niemczech i Francji

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w ofertach pracy we wszystkich sektorach. Zapewniamy wykwalifikowanych pracowników poszukujących pracy w Niemczech, Holandii, Szwajcarii oraz Austrii. Prywatne agencje pośrednictwa pracy mogą zwiększyć Twoje szanse! Nie jesteśmy agencją pracy tymczasowej, nie zawieramy z tobą umowy o pracę, ale zapewniamy umowę i ubezpieczenie bezpośrednio z firmą. Masz doświadczenie zawodowe? Potrafisz pracować samodzielnie? Jesteś zmotywowany i gotowy do pracy? Dobrze trafiłeś!

Praca - PERSONAL EU24

Zapraszamy do dołączenia do naszej grupy na Facebook'u.

BUDOWLANKA

Praca Ślusarz Spawacz

Monter – biogazownii MINI

Monter – biogazownii (M/K)

Dla naszego klienta, renomowanej firmy z Föhren, poszukujemy kandydatów do pracy na podane stanowisko. Miejsce pracy : Francja / Niemcy

PRACA W NIEMCZECH I FRANCJI

Twoje przyszłe obowiązki:

  • Konstrukcja elewacji
  • Montaż maszyn
  • Montaż nawiasów
  • Używanie typowych narzędzi ręcznych i elektrycznych
  • Budowa rurociągów
  • Mile widziane są następujące dziedziny zawodowe: konstrukcje stalowe, Instalator ogrzewania, konstruktor rurociągów, Inżynieria mechaniczna, mechanik maszyn rolniczych.
  • Monter – biogazownii

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wymagane jest doświadcznie w zawodzie
  • Znajomość języka: Niemiecki (Fachowiec / Brygadzista B1), Asystent (A1)
  • Prawojazdy: Tak, prawojazdy jest niezbędne aby dojeżdżać firmowym autem na miejsce pracy.
  • Posiadanie Auta: jest niezbędne aby dojeżdżać firmowym autem na miejsce pracy.
  • Pozostałe: Doświadczenie w/w zawodach

Możesz się tego spodziewać od nas:

  • Rozpoczęcie pracy: 05.10.2020
  • Miejsce pracy: Głównie Francja i Niemcy
  • Niemiecka umowa pracy
  • Okres umowy: czas nieokreślony
  • Okres próbny: 6 miesięcy
  • Zmiany: dzienna zmiana również w sobotę
  • Wynagrodzenie (Brutto): od 12,00€ Asystent / od 14,00€ Brygadzista / Fachowiec
  • Dodatki: Dieta (28,00€ /na dzień roboczy)
  • Urlop: 30 dni
  • Zakwaterowanie: darmowe
  • Komunikacja u klienta: komunikacja jest prowadzona w języku niemieckim
  • Narzędzia / Ubranie robocze: są zapewniane przez pracodawce