MONTAŻYSTA SUFITÓW – SZWAJCARIA
MONTAŻYSTA SUFITÓW

MONTAŻYSTA SUFITÓW – SZWAJCARIA

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w ofertach pracy we wszystkich sektorach. Zapewniamy wykwalifikowanych pracowników poszukujących pracy w Niemczech, Szwajcarii oraz Austrii. Prywatne agencje pośrednictwa pracy mogą zwiększyć Twoje szanse! Nie jesteśmy agencją pracy tymczasowej, nie zawieramy z tobą umowy o pracę, ale zapewniamy umowę i ubezpieczenie bezpośrednio z firmą. Masz doświadczenie zawodowe? Potrafisz pracować samodzielnie? Jesteś zmotywowany i gotowy do pracy? Dobrze trafiłeś!

Dla naszego klienta, renomowanej firmy ze Szwajcarii, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

MONTAŻYSTA SUFITÓW (M/K)

Twoje przyszłe obowiązki: 

 • Samodzielny montaż różnych systemów sufitowych, takich jak np.
 • Sufity metalowe, panele, Amstrong, Gema, Lindner, sufity kratowe, gips, drewno, włókno mineralne.
 • Praca z planami
 • Montaż, naprawa, serwis
 • Praca w nowych oraz starych budynkach.

Od kandydatów oczekujemy: 

 • Wykształcenie kierunkowe, pokrewne lub budowlane (możliwe również bez dyplomu).
 • Doświadczenie.
 • Znajomość języka niemieckiego od B1
 • Prawo jazdy oraz samochód

Możesz się tego spodziewać od nas: 

 • Pozwolenie o pracę
 • Pozwolenie na pobyt
 • Szwajcarska umowa o pracę
 • Szwajcarskie ubezpieczenie chorobowe, bezrobotne, emerytalne i wypadkowe
 • Zakwaterowanie (pensjonat, kwatera prywatna) jest dostępne w pobliżu miejsca pracy. Koszty wynoszą ok. 350, – do ok. 450, – EUR / miesiąc i są odliczane z wynagrodzenia na koniec miesiąca.
 • Reguła – dni robocze od poniedziałku do piątku.
 • Nadgodziny są możliwe po uzgodnieniu.
 • Nadgodziny możesz wykorzystać na podróż do domu.
 • Na miejscu będziesz miał przypisanego opiekuna-koordynatora
 • Czas rozpoczęcia: od zaraz
 • Czas pracy: pełny etat
 • Wynagrodzenie: od 30,00 € /h, w zależności od kwalifikacji
 • Ze względu na częste pytania o przeliczenie CHF na EUR stawki i ceny podane w Euro (BRUTTO).

MONTAŻYSTA SUFITÓW - na czym to polega?

MONTAŻYSTA SUFITÓW: Sufit napinany jest niczym innym, jak płaszczyzną elastycznego materiału, który poprzez odpowiednie nagrzanie i naciągnięcie rozpościera się na specjalnej konstrukcji. Dzięki temu montaż sufitu napinanego nie sprawia żadnych trudności i w zależności od pomieszczenia może trwać od kilku do kilkunastu godzin. Czyli zdecydowanie krócej niż w przypadku tradycyjnego sufitu podwieszanego, powstałego na bazie płyt g-k. Sufit napinany wykonany jest z materiału odpornego na działanie ognia i wody, który bardzo łatwo możemy wyczyścić. Mimo, że jest rzadkością we wnętrzach mieszkalnych, będzie elementem aranżacji, który przykuje uwagę każdego gościa. Porównanie sufitu napinanego i podwieszanego znajdziesz w tym artykule.

Jeden metr kwadratowy sufitu napinanego to wydatek rzędu 100 zł. Całkowity koszt uzależniony jest od wybranego koloru sufitu, jak i rodzaju tkaniny. Najniższą ceną opatrzona jest wersja matowa o białej barwie. 

Każdy element sufitu napinanego jest wykonywany na zamówienie, w oparciu o pomiary danego pomieszczenia. Niezbędne ku temu jest nie tylko zmierzenie ścian, ale również przekątnych wnętrza. Jest to bardzo ważne, gdyż w większości przypadków ściany są nierównoległe. Takie dane są następnie umieszczane w programie komputerowym, który odzwierciedla rzut pomieszczenia. Materiały, z których powstanie sufit, są odpowiednio wycinane i obszywane zaczepami gumowymi, które są nazywane harpunami. Na gotowy produkt zmuszeni będziemy poczekać nawet kilka tygodni od momentu złożenia zamówienia.

Montaż sufitu wymaga odpowiedniej sprawności, gdyż bardzo łatwo możemy uszkodzić materiał podczas jego napinania. Nie oznacza to jednak, że nie możemy zainstalować go samodzielnie. Wręcz przeciwnie. Niezbędne jest umocowanie aluminiowych listew na ścianach po obwodzie wnętrza. Będą one pełniły funkcję stelaża pod sufitem. Nim rozpoczniemy napinać sufit, istotne jest jego podwieszenie na klamrach mocowanych do narożników wnętrza. Miejsce podwieszenia jest bezpośrednio naznaczone przez producenta, ponieważ sufit jest złożony w taki sposób, w jaki powinien być napinany. Kolejnym krokiem jest mocowanie sufitu w narożniku po przekątnej. Następnie niezbędne jest zaczepienie klamry w narożniku i ponownie po jego przekątnej. Wówczas, gdy cały sufit będzie oparty na klamrach, ogrzewamy pomieszczenia posługując się nagrzewnicą gazową. Większa temperatura powoduje, że materiał, z którego wykonany jest sufit, zwiększy swoją objętość. Dzięki temu z łatwością przyjdzie nam jego wpięcie w aluminiowe listwy ścienne. W celu uniknięcia uszkodzenia materiału, do wpięcia możemy użyć odpowiednio wyprofilowanego narzędzia. Po napięciu sufitu istotne jest wypełnienie przestrzeni pomiędzy ścianą i sufitem plastikowymi listwami maskującymi. Uniemożliwiają dostanie się kurzu oraz insektów do szczeliny znajdującej się między sufitem a stropem. Sufitu napinanego nie malujemy. Pielęgnacja polega na jego odkurzaniu, możemy pokusić się również o jego delikatne umycie. Dzięki możliwości wielokrotnego demontowania materiału, możliwe jest serwisowanie instalacji w pomieszczeniu z zamkniętym sufitem. W przypadku awarii powstałej na skutek niekorzystnego działania wody, możemy wypiąć część materiału, osuszyć, a następnie napiąć. 

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku

 

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o nadsyłanie kompletu dokumentów:

CV, Dyplomy / Certyfikaty zawodowe – oryginał + Referencje, itp.

Niemieckie Biuro:

+49 5923 968 3675

Polskie Biuro:

+48 792 082 778

ZAPRASZAMY DO GRUPY NA FACEBOOKU

Facebook

PRACA W NIEMCZECH AUSTRII SZWAJCARII (BUDOWLANKA)

Facebook

Praca Slusarz Spawacz - Niemcy

Facebook

Praca - PERSONAL EU24​

AKTUALNE OFERTY PRACY

Menü schließen