Malarz – Tapeciarz (M/K) - Praca w Niemczech

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w ofertach pracy we wszystkich sektorach. Zapewniamy wykwalifikowanych pracowników poszukujących pracy w Niemczech, Holandii, Szwajcarii oraz Austrii. Prywatne agencje pośrednictwa pracy mogą zwiększyć Twoje szanse! Nie jesteśmy agencją pracy tymczasowej, nie zawieramy z tobą umowy o pracę, ale zapewniamy umowę i ubezpieczenie bezpośrednio z firmą. Masz doświadczenie zawodowe? Potrafisz pracować samodzielnie? Jesteś zmotywowany i gotowy do pracy? Dobrze trafiłeś!

Praca - PERSONAL EU24

Zapraszamy do dołączenia do naszej grupy na Facebook'u.

BUDOWLANKA

Praca Ślusarz Spawacz

Malarz Tapeciarz MINI

Malarz – Tapeciarz (M/K)

Dla naszego klienta, renomowanej firmy z Fuldy, poszukujemy kandydatów do pracy na podane stanowisko. Miejsce pracy : Fulda / Niemcy

PRACA W NIEMCZECH

Twoje przyszłe obowiązki:

  • Przygotowanie powierzchni pod malowanie: usuwanie tapet, szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie, itp.
  • malowanie ścian
  • prace malarskie na zewnątrz budynków
  • tapetowanie. realizowanie prac głównie na terenie nowo powstałych budynków.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie zawodowe
  • Wykształcenie kierunkowe lub porewne
  • Znajomość języków: niemiecki, A2, B1
  • Prawo jazdy oraz własny samochód

Możesz się tego spodziewać od nas:

  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach Niemieckie świadczenia socjalne
  • Rozpoczęcie pracy od: zaraz
  • Umowa o pracę na niemieckich warunkach
  • Okres próbny: 6 miesięcy
  • Godziny pracy:  40 – 50 godzin tygodniowo, w tym nadgodziny
  • Praca jednozmianowa
  • Stawka godzinowa: 13,80€ brutto + 5€ diety / godz.
  • Urlop: 24
  • Zakwaterowanie: Darmowe. Mieszkanie znajduje się w pobliżu miejsca pracy i jest organizowane przez pracodawcę.