Lakiernik samochodowy (M/K)
Lakiernik samochodowy - DE

Dla naszego klienta, renomowanej firmy z Steinhagen, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

LAKIERNIK SAMOCHODOWY (M/K)

Praca na terenie całych Niemiec / Różne Lokalizacje

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w ofertach pracy we wszystkich sektorach. Zapewniamy wykwalifikowanych pracowników poszukujących pracy w Niemczech, Holandii, Szwajcarii oraz Austrii. Prywatne agencje pośrednictwa pracy mogą zwiększyć Twoje szanse! Nie jesteśmy agencją pracy tymczasowej, nie zawieramy z tobą umowy o pracę, ale zapewniamy umowę i ubezpieczenie bezpośrednio z firmą. Masz doświadczenie zawodowe? Potrafisz pracować samodzielnie? Jesteś zmotywowany i gotowy do pracy? Dobrze trafiłeś!

Twoje przyszłe obowiązki:

  • Przygotowanie powierzchni do lakierowania, odtłuszczanie, odkurzanie
  • Ścieranie, matowienie, polerowanie, szlifowanie
  • posługiwaniem się dokumentacją techniczną
  • przeprowadzaniem konserwacji i zabezpieczenia antykorozyjnego samochodu
  • Malowanie elementów samochodów,
  • Przestrzeganie procesów oraz standardów w zakresie napraw powłok lakierniczych,
  • Polerowanie pojazdów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Kilkuletnie doświadczenie na w.w. stanowisku
  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość języków: niemiecki, A2, B1
  • Prawo jazdy oraz własny samochód
  • Wysoka kultura osobista
  • Sumienność

Możesz się tego spodziewać od nas:

  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach Niemieckie świadczenia socjalne
  • Rozpoczęcie pracy: od zaraz
  • Umowa o pracę na niemieckich warunkach
  • Okres próbny: 6 miesięcy
  • Godziny pracy: 40-50 godzin tygodniowo, w tym nadgodziny
  • Praca jednozmianowa
  • Miejsce Pracy: Praca na terenie całych Niemiec / Różne Lokalizacje
  • Stawka godzinowa:
    Wariant A: 11,50€ brutto /h + 6,00€ – 7,00 € diety do godziny
    Wariant B: 12,00€ brutto /h + 44 € za każdy dzień roboczy
  • Dodatki branżowe
  • Urlop: 24
  • Zakwaterowanie: pracownik sam płaci za zakwaterowanie. Mieszkanie znajduje się w pobliżu miejsca pracy i jest organizowane przez pracodawcę.

Lakiernik samochodowy – na czym to polega?

Lakiernik samochodowy wykonuje pracę typowo rzemieślniczą jednak jeśli lubi swoją pracę to nawet najbardziej monotonne zajęcie będzie wykonywał z fascynacją. W tym zawodzie liczy się doświadczenie i umiejętności – czy jednak zawsze przekładają się one na zarobki tego rodzaju fachowca?

Kto może zostać lakiernikiem samochodowym?

Podstawowymi cechami lakiernika samochodowego powinny być: dokładność, sumienność i solidność – tylko wtedy zdobędzie rzesze klientów i utrzyma się na rynku w tym zawodzie.

Od lakiernika wymaga się dużej sprawności fizycznej i pasji do wykonywania tej profesji bowiem nierzadko jest to zajęcie żmudne.

Jak wygląda codzienna praca lakiernika samochodowego?

Zadaniem lakiernika samochodowego jest remont powierzchni nadwozia auta, który krótko rzecz ujmując polega na jego malowaniu.

Pierwszym krokiem pracy tego rodzaju fachowca jest zawsze solidne przygotowanie nawierzchni – to wtedy oczyszcza je, wygładza, odtłuszcza, odrdzewia, matuje czy suszy. Następnie nakłada powłoki lakieru i wygrzewa ją bądź suszy w zależności od przyjętej metody.

W swojej pracy lakiernik samochodowy najczęściej stosuje komorę lakierniczą, pistolet lakierniczy, mieszalnik lakierów oraz szlifierkę – warto pamiętać, że do jego zadań należy również należyte dbanie o tego rodzaju sprzęty.

źródło: https://www.careego.pl/lakiernik-samochodowy-czym-sie-zajmuje-i-ile-zarabia/

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o nadsyłanie kompletu dokumentów:

CV, Dyplomy / Certyfikaty zawodowe – oryginał + Referencje, itp.

Niemieckie Biuro:

+49 5923 968 3675

Polskie Biuro:

+48 792 082 778

ZAPRASZAMY DO GRUPY NA FACEBOOKU

PRACA W NIEMCZECH AUSTRII SZWAJCARII (BUDOWLANKA)

Praca Slusarz Spawacz - Niemcy

Praca - PERSONAL EU24​

AKTUALNE OFERTY PRACY