KUCHARZ (M/K) w Hannover
Kucharz

Dla naszego klienta, renomowanej firmy z Hannover, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Kucharz  (M/K)

Praca w Hannover / Niemcy

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w ofertach pracy we wszystkich sektorach. Zapewniamy wykwalifikowanych pracowników poszukujących pracy w Niemczech, Holandii, Szwajcarii oraz Austrii. Prywatne agencje pośrednictwa pracy mogą zwiększyć Twoje szanse! Nie jesteśmy agencją pracy tymczasowej, nie zawieramy z tobą umowy o pracę, ale zapewniamy umowę i ubezpieczenie bezpośrednio z firmą. Masz doświadczenie zawodowe? Potrafisz pracować samodzielnie? Jesteś zmotywowany i gotowy do pracy? Dobrze trafiłeś!

Twoje przyszłe obowiązki:

  • Praca w kuchni ekologicznej- Wszystkie produkty BIO
  • Kuchnia niemiecka

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie zawodowe
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość języków: niemiecki od B1

Możesz się tego spodziewać od nas:

  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach Niemieckie świadczenia socjalne
  • Miejsce pracy: Region Hanower / Niemcy
  • Rozpoczęcie pracy od: 12.12.2019
  • Umowa o pracę, na 1 rok
  • kres próbny: 6 miesięcy
  • Godziny pracy: 40-50 godzin tygodniowo, w tym nadgodziny
  • Gotowość: wczesna zmiana, późna zmiana, nocna zmiana
  • Stawka godzinowa: według uzgodnień i kwalifikacji (układ zbiorowy DEHOGA) / brutto
  • Dopłaty: brak
  • Urlop: 24
  • Zakwaterowanie: 200 € / miesiąc

Kucharz – na czym to polega?

Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest zapewnienie sprawnej organizacji funkcjonowania kuchni oraz odpowiedniej jakości podawanych potraw.

WYMAGANIA

Kucharz powinien mieć wykształcenie gastronomiczne (technik, zawodowe, policealne). W pracy kucharza najistotniejszy jest zmysł smaku i węchu oraz zmysł estetyczny i poczucie elegancji. Pracownik ten powinien cechować się: podzielnością uwagi oraz samodzielnością i inicjatywą, która pozwoli na opracowanie nowych potraw. Poza tym powinien mieć dobrą kondycję fizyczną oraz pamięć – gdyż w codziennej pracy styka się z wieloma potrawami. Pracownik ten musi być dokładny, cierpliwy oraz umieć współdziałać z innymi pracownikami.

WARUNKI PRACY

Warunkiem najważniejszym, który stawiany jest wszystkim kucharzom jest bardzo dobry stan zdrowia i brak nosicielstwa chorób zakaźnych. Kucharz musi nosić ubranie robocze – czysty biały fartuch, czapkę lub czepek.

MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Kucharz może być zatrudniony w restauracjach, hotelach, barach. Wraz z rozwojem usług gastronomicznych wielu kucharzy trafia do zajęć związanych z cateringiem. Jako szef kuchni kucharz może być odpowiedzialny za zespół pracowników i większy nacisk położyć na zarządzanie.

Źródło: https://www.praca.pl/poradniki/lista-stanowisk/gastronomia-catering/kucharz_pr-241.html

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o nadsyłanie kompletu dokumentów:

CV, Dyplomy / Certyfikaty zawodowe – oryginał + Referencje, itp.

Niemieckie Biuro:

+49 5923 968 3675

Polskie Biuro:

+48 792 082 778

ZAPRASZAMY DO GRUPY NA FACEBOOKU

PRACA W NIEMCZECH AUSTRII SZWAJCARII (BUDOWLANKA)

Praca Slusarz Spawacz - Niemcy

Praca - PERSONAL EU24​

AKTUALNE OFERTY PRACY

Menü schließen