Hydraulik (M/K) Praca w Niemczech GWS / HLS
Hydraulik - HLS - GWS - DE

Hydraulik (M/K) Praca w Niemczech GWS / HLS

Dla naszego klienta, renomowanej firmy z Lipska, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Hydraulik (M/K) Praca w Niemczech GWS / HLS

Praca w całych Niemczech / Niemcy

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w ofertach pracy we wszystkich sektorach. Zapewniamy wykwalifikowanych pracowników poszukujących pracy w Niemczech, Holandii, Szwajcarii oraz Austrii. Prywatne agencje pośrednictwa pracy mogą zwiększyć Twoje szanse! Nie jesteśmy agencją pracy tymczasowej, nie zawieramy z tobą umowy o pracę, ale zapewniamy umowę i ubezpieczenie bezpośrednio z firmą. Masz doświadczenie zawodowe? Potrafisz pracować samodzielnie? Jesteś zmotywowany i gotowy do pracy? Dobrze trafiłeś!

Twoje przyszłe obowiązki: 

 • Montaż instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych w obiektach przemysłowych, mieszkalnych
 • Konserwacja, serwis i naprawa

Od kandydatów oczekujemy: 

 • Udokumentowane doświadczenie w zawodzie min 3 lat
 • Gotowości do podjęcia pracy na terenie całych Niemiec 
 • Wymagana znajomość języka niemieckiego – (od A2 / B1) 
 • Posiadanie własnego samochodu

Możesz się tego spodziewać od nas: 

 • Legalne zatrudnienie u najlepszych pracodawców, którzy cenią sobie doświadczenie oraz dbają o swoich  pracowników!
 • Zapewniamy pracę również w okresie zimowym!
 • Bezpłatny sprzęt ochrony osobistej PSA
 • rozpoczęcie pracy: od teraz
 • Lokalizacja: całe Niemcy
 • Czas pracy: 40 / tydzień + możliwość nadgodzin
 • Godziny pracy: pełny etat
 • Wynagrodzenie z opłaconym zakwaterowaniem : w zależności od kwalifikacji: Średnia ważona (kalkulacja) = OD 12 € netto (stawka podstawowa brutto + dieta + dodatki ) 
 • Zakwaterowanie: Organizujemy i opłacamy zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
 • Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
 • Pomoc w innych sprawach organizacyjnych (Kindergeld, zwrot podatków, itd.)
 • Stałą polskojęzyczną opiekę podczas trwania zatrudnienia
 • Wzrost wynagrodzenia wyrasta wraz ze stażem pracy tzw. “lojalność” zostaje wynagradzana
 • W okresie od maja do listopada możliwość wypracowania dużej ilośći godzin

Hydraulik – na czym to polega?

Hydraulik: Trudno zaprzeczyć stwierdzeniu, że w dzisiejszych czasach poszukujemy ludzi z szerokimi kwalifikacjami. Coraz więcej osób wybierających się na studia decyduje się na ukończenie nie jednego, ale dwóch lub nawet trzech fakultetów. A co z osobami, które z różnych względów na studia wybrać się nie mogą?

Szkoła o profilu zawodowym przygotuje uczniów do przyszłej pracy. Częstym wyborem osób, które nie chcą po ukończeniu szkoły ponadgimnazjalnej poświęcać kolejnych kilku lat na naukę a dopiero potem wchodzić na rynek pracy, jest szkoła zawodowa. Ukończenie w niej nauki oraz zdanie egzaminu uprawnia do wykonywania konkretnego zawodu – co więcej, setki godzin praktyk oraz praktyczna część egzaminu są niejako gwarancją tego, że młoda osoba naprawdę będzie znała się na swoim fachu i od razu jest gotowa do wejścia na rynek pracy.

Już na pierwszy rzut oka widać, że osoba wybierająca ponadgimnazjalną szkołę zawodową zazwyczaj wchodzi na rynek pracy przynajmniej trzy lata wcześniej niż osoba, która zdecyduje się na kontynuowanie nauki na poziomie studiów. Oczywiście, w trakcie realizowania programu studiów przewidziane są praktyki, nie ma ich jednak dużo, a nierzadko zaświadczenia okazywane przez studentów nie oddają poziomu ich rzeczywistych umiejętności oraz wiedzy. Powód jest prosty: praktyk jest zbyt mało a studenci nie są z nich rzetelnie rozliczani.

Jeszcze kilkanaście lat temu osoby wybierające szkołę zawodową były uznawane za osoby leniwe lub z niewielkimi życiowymi ambicjami. Sytuacja jednak zaczyna się zmieniać, coraz częściej doceniamy fakt, że szkoła zawodowa w ciągu zaledwie kilku lat potrafi przyuczyć do zawodu. A osoba, która świadczy na przykład usługi hydrauliczne, zawsze znajdzie pracę w swoim zawodzie w przeciwieństwie do setek młodych ludzi kończących studia i bezskutecznie poszukujących zatrudnienia.

Na czym polega praca hydraulika? Hydraulik, nazywany również monterem instalacji sanitarnych, zajmuje się między innymi montażem oraz naprawą instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej oraz centralnego ogrzewania. Jest on odpowiedzialny za właściwy dobór oraz zamontowanie rur, często także dokonuje ich przeglądu nawet wtedy, gdy z instalacją jeszcze nic złego się nie dzieje.

Profesjonalista wykorzystuje podczas swojej pracy wiele narzędzi, między innymi: szlifierki kątowe, wiertarki, gwinciarki, klucze hydrauliczne oraz cały szereg innych. Dobrego hydraulika można poznać właśnie po tym, że nie rozstaje się ze swoimi narzędziami i korzysta z nich a nie z prywatnych narzędzi klientów.

Pisząc o polskim hydrauliku nie można nie wspomnieć o głośnej reklamie, która szerokim echem odbiła się w całej zjednoczonej Europie. Oto Polska, kraj do tej pory niezbyt konkurencyjny, postanowiła przekonać Europę, że posiadamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy w niczym nie ustępują fachowcom z Francji. Prototypowy polski hydraulik okazał się być umięśnionym, przystojnym mężczyzną, który wyglądał na plakatach na takiego, któremu żadna usterka hydrauliczna nie jest obca. Ważny okazał się efekt, jaki reklama wywarła – Europa otworzyła się na polskich fachowców, dlatego też wielu z nich, w szczególności tych, którzy naprawdę znali się na swoim fachu wyjechała z Polski. Ich wyjazd naturalną koleją rzeczy stworzył z kolei miejsca pracy dla młodych ludzi, którzy właśnie wchodzili w ten zawód. Zgodnie z przewidywaniami specjalistów, nie grozi nam sytuacja, w której miałoby zabraknąć pracy dla osób zajmujących się świadczeniem usług hydraulicznych.

Wybór szkoły zawodowej wcale nie jest jednoznaczny z brakiem ambicji czy mniejszymi chęciami. Szkoła o takim profilu pozwala na stosunkowo szybkie wykonywanie konkretnego zawodu, bez dodatkowych kilku lat poświęconych na zdobywanie teoretycznej wiedzy, a nie praktyki. Szkoły zawodowe dbają o to, by ich absolwenci byli przygotowani do wykonywania zawodu, zresztą rynek bardzo szybko weryfikuje faktyczne umiejętności młodych osób, które wchodzą w ten zawód. W zawodzie hydraulika ogromne znaczenie ma renoma, na którą trzeba sobie zapracować systematycznością oraz dobrą jakością świadczonych usług.

Źródło: https://hydraulik-warszawa.pl/hydraulik-praktyczny-zawod-zapewniajacy-prace/

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku

 

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o nadsyłanie kompletu dokumentów:

CV, Dyplomy / Certyfikaty zawodowe – oryginał + Referencje, itp.

Niemieckie Biuro:

+49 5923 968 3675

Polskie Biuro:

+48 792 082 778

ZAPRASZAMY DO GRUPY NA FACEBOOKU

Facebook

PRACA W NIEMCZECH AUSTRII SZWAJCARII (BUDOWLANKA)

Facebook

Praca Slusarz Spawacz - Niemcy

Facebook

Praca - PERSONAL EU24​

AKTUALNE OFERTY PRACY