Hydraulik – HLS – Praca w Baden Baden (M/K)
Hydraulik - HLS - Baden Baden

Hydraulik – HLS – Praca w Baden Baden (M/K)

Dla naszego klienta, renomowanej firmy z Fuldy, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Hydraulik – HLS – Praca w Baden Baden (M/K)

Praca w Baden Baden / Niemcy

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w ofertach pracy we wszystkich sektorach. Zapewniamy wykwalifikowanych pracowników poszukujących pracy w Niemczech, Holandii, Szwajcarii oraz Austrii. Prywatne agencje pośrednictwa pracy mogą zwiększyć Twoje szanse! Nie jesteśmy agencją pracy tymczasowej, nie zawieramy z tobą umowy o pracę, ale zapewniamy umowę i ubezpieczenie bezpośrednio z firmą. Masz doświadczenie zawodowe? Potrafisz pracować samodzielnie? Jesteś zmotywowany i gotowy do pracy? Dobrze trafiłeś!

Twoje przyszłe obowiązki: 

 • Montaż instalacji sanitarnych
 • Montaż systemów grzewczych

Od kandydatów oczekujemy: 

 • Doświadczenie zawodowe
 • Wykształcenie kierunkowe lub porewne
 • Znajomość języków: niemiecki, A2, B1
 • Prawo jazdy oraz własny samochód (jest mile widziane)

Możesz się tego spodziewać od nas: 

 • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach Niemieckie świadczenia socjalne
 • Rozpoczęcie pracy od: 14.04.2020
 • Umowa o pracę na niemieckich warunkach
 • Okres próbny: 6 miesięcy
 • Stawka godzinowa: 14€ brutto + 6€ netto za każdą przepracowaną godzinę (+/- 2500€ netto na czysto)
 • Urlop: 24
 • Lokalizacja: Baden Baden
 • Czas trwania: nieograniczony
 • Czas pracy: 40,00 – 50 godzin tygodniowo
 • Godziny pracy: od poniedziałku do soboty
 • Zakwaterowanie: 18€ na dobe. pracownik sam płaci za zakwaterowanie. Mieszkanie znajduje się w pobliżu miejsca pracy i jest organizowane przez pracodawcę.

Hydraulik – na czym to polega?

Hydraulik – Monter instalacji sanitarnych i grzewczych: Głównym celem pracy hydraulika jest wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych oraz utrzymanie prawidłowego funkcjonowania sieci rur doprowadzających do domów, budynków i zakładów przemysłowych ciepłą i zimną wodę, gaz i odprowadzających ścieki. Jego zadaniem jest także utrzymanie w budynkach prawidłowego funkcjonowania instalacji ciepłej i zimnej wody, centralnego ogrzewania oraz instalacji gazowych i kanalizacyjnych.

Hydraulik pracuje zarówno przy usuwaniu doraźnych awarii, jak i przy naprawach planowanych i modernizacji sieci instalacji i urządzeń. Do jego zadań należy m. in. układanie, spawanie, uszczelnianie rur w zależności od ich przeznaczenia, a także montaż specjalistycznych urządzeń do pomiaru ciśnienia, ilości przepływu wody, gazu, ropy itp. Wszystkie prace wykonywane są na podstawie rysunków technicznych, których sprawne odczytanie jest jednym z obowiązków hydraulika.

W zależności od zajmowanego stanowiska hydraulik może sam wykonywać pracę lub tylko ją zorganizować.

Hydraulik może pracować w bardzo różnych miejscach. Mogą to być hale produkcyjne, mieszkania, budynki w trakcie budowy, otwarte przestrzenie, kopalnie itp. Praca często odbywa się w trudnych warunkach przy zanieczyszczeniu powietrza, słabym oświetleniu, dużym natężeniu hałasu itp.

Hydraulik łączy cechy pracy zespołowej i indywidualnej. Kontakty z ludźmi są częste i polegają na wydawaniu i słuchaniu poleceń, uzgadnianiu szczegółów wykonania danej pracy. Godziny jego pracy są zazwyczaj stałe, choć praca może być wykonywana w systemie zmianowym. W niektórych przypadkach jest to praca sezonowa, gdyż np. nie można układać rurociągu zimą. Praca hydraulika nie jest zrutynizowana i wiąże się z odpowiedzialnością za bezpieczeństwo i zdrowie zarówno współpracowników jak i późniejszych użytkowników sieci.

Hydraulik powinien mieć dobrze rozwinięty zmysł równowagi, a także brak lęku wysokości i klaustrofobii. Niezbędne są zdolności techniczne takie jak posługiwanie się różnymi narzędziami, instalowanie i uruchamianie urządzeń technicznych, znajomość zasad ich działania itp. Ważne są także takie cechy jak: szybki refleks, spostrzegawczość, dobry wzrok i zręczność rąk. Hydraulik musi potrafić współdziałać z zespołem oraz podporządkować się narzuconym regułom lub ścisłym instrukcjom dotyczącym pracy. Ponieważ hydraulik często musi usuwać awarie, konieczna jest umiejętność pracy w szybkim tempie i w stresie.

Osobom pracującym w tym zawodzie stawia się dość wysokie wymagania dotyczące zdrowia. Oprócz wspomnianego wyżej dobrze rozwiniętego zmysłu równowagi potrzebna jest sprawność układu oddechowego, dobry węch, wzrok i słuch. Wady serca, bardzo poważne wady wzroku, choroby ograniczające sprawność ruchową i manualną to przeciwwskazania do pracy w zawodzie hydraulika.

Aby zostać hydraulikiem wystarczy ukończenie szkoły zawodowej o profilu technicznym. Niezbędna wiedza zależy od specjalności, tak jak np. monter sieci gazowniczej musi znać właściwości zachowania się gazów, a monter centralnego ogrzewania znać technologię ogrzewania obiektów. Szkoła zawodowa daje podstawowe przygotowanie, jednak jest ono niepełne bez stażu pod okiem doświadczonego hydraulika. Dobre przygotowanie od praktycznej strony jest tym ważniejsze, że praca hydraulika jest nadzorowana okresowo.

Zawód ten jest raczej niewskazany dla kobiet, choć nie ma przeciwwskazań formalnych, by mogły go wykonywać. Wiek kandydata do pracy nie jest tak ważny jak odpowiednie przygotowanie teoretyczne i praktyczne. [Hydraulik – Monter instalacji sanitarnych i grzewczych]

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku

 

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o nadsyłanie kompletu dokumentów:

CV, Dyplomy / Certyfikaty zawodowe – oryginał + Referencje, itp.

Niemieckie Biuro:

+49 5923 968 3675

Polskie Biuro:

+48 792 082 778

ZAPRASZAMY DO GRUPY NA FACEBOOKU

Facebook

PRACA W NIEMCZECH AUSTRII SZWAJCARII (BUDOWLANKA)

Facebook

Praca Slusarz Spawacz - Niemcy

Facebook

Praca - PERSONAL EU24​

AKTUALNE OFERTY PRACY

Menü schließen