HYDRAULIK (HLS/GWS) – Niemcy
Hydraulik - de

HYDRAULIK (HLS/GWS) – Niemcy

Dla naszego klienta, renomowanej firmy z Steinhagen, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

HYDRAULIK (HLS/GWS) (M/K)

Praca w całych Niemczech / Niemcy

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w ofertach pracy we wszystkich sektorach. Zapewniamy wykwalifikowanych pracowników poszukujących pracy w Niemczech, Holandii, Szwajcarii oraz Austrii. Prywatne agencje pośrednictwa pracy mogą zwiększyć Twoje szanse! Nie jesteśmy agencją pracy tymczasowej, nie zawieramy z tobą umowy o pracę, ale zapewniamy umowę i ubezpieczenie bezpośrednio z firmą. Masz doświadczenie zawodowe? Potrafisz pracować samodzielnie? Jesteś zmotywowany i gotowy do pracy? Dobrze trafiłeś!

Twoje przyszłe obowiązki: 

 • Instalacje domowe / przemysłowe
 • Praca w starych i nowych budynkach
 • Małe / średnie / duże budowy w Niemczech

Od kandydatów oczekujemy: 

 • Doświadczenie zawodowe
 • Wykształcenie kierunkowe
 • Znajomość języków: niemiecki, A2, B1
 • Prawo jazdy oraz samochód -wymagane

Możesz się tego spodziewać od nas: 

 • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach Niemieckie świadczenia socjalne
 • Rozpoczęcie pracy od: 06.01.2020
 • Umowa o pracę na niemieckich warunkach
 • Niemieckie świadczenia socjalne
 • Okres próbny: 6 miesięcy
 • Godziny pracy: 40-50 godzin tygodniowo, w tym nadgodziny
 • Praca jednozmianowa
 • Stawka godzinowa:
  Wariant A: 11,00 € (11,50 € dla elektryka) / h + 6,00€ – 7,00 € diety do godziny
  Wariant B: 12,00 €/h + 44 € za każdy dzień roboczy
 • Dodatki branżowe
 • Urlop: 24
 • Zakwaterowanie: pracownik sam płaci za zakwaterowanie. Mieszkanie znajduje się w pobliżu miejsca pracy i jest organizowane przez pracodawcę.

Hydraulik – na czym to polega?

Hydraulik: Trudno zaprzeczyć stwierdzeniu, że w dzisiejszych czasach poszukujemy ludzi z szerokimi kwalifikacjami. Coraz więcej osób wybierających się na studia decyduje się na ukończenie nie jednego, ale dwóch lub nawet trzech fakultetów. A co z osobami, które z różnych względów na studia wybrać się nie mogą?

Szkoła o profilu zawodowym przygotuje uczniów do przyszłej pracy. Częstym wyborem osób, które nie chcą po ukończeniu szkoły ponadgimnazjalnej poświęcać kolejnych kilku lat na naukę a dopiero potem wchodzić na rynek pracy, jest szkoła zawodowa. Ukończenie w niej nauki oraz zdanie egzaminu uprawnia do wykonywania konkretnego zawodu – co więcej, setki godzin praktyk oraz praktyczna część egzaminu są niejako gwarancją tego, że młoda osoba naprawdę będzie znała się na swoim fachu i od razu jest gotowa do wejścia na rynek pracy.

Już na pierwszy rzut oka widać, że osoba wybierająca ponadgimnazjalną szkołę zawodową zazwyczaj wchodzi na rynek pracy przynajmniej trzy lata wcześniej niż osoba, która zdecyduje się na kontynuowanie nauki na poziomie studiów. Oczywiście, w trakcie realizowania programu studiów przewidziane są praktyki, nie ma ich jednak dużo, a nierzadko zaświadczenia okazywane przez studentów nie oddają poziomu ich rzeczywistych umiejętności oraz wiedzy. Powód jest prosty: praktyk jest zbyt mało a studenci nie są z nich rzetelnie rozliczani.

Jeszcze kilkanaście lat temu osoby wybierające szkołę zawodową były uznawane za osoby leniwe lub z niewielkimi życiowymi ambicjami. Sytuacja jednak zaczyna się zmieniać, coraz częściej doceniamy fakt, że szkoła zawodowa w ciągu zaledwie kilku lat potrafi przyuczyć do zawodu. A osoba, która świadczy na przykład usługi hydrauliczne, zawsze znajdzie pracę w swoim zawodzie w przeciwieństwie do setek młodych ludzi kończących studia i bezskutecznie poszukujących zatrudnienia.

Na czym polega praca hydraulika? Hydraulik, nazywany również monterem instalacji sanitarnych, zajmuje się między innymi montażem oraz naprawą instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej oraz centralnego ogrzewania. Jest on odpowiedzialny za właściwy dobór oraz zamontowanie rur, często także dokonuje ich przeglądu nawet wtedy, gdy z instalacją jeszcze nic złego się nie dzieje.

Profesjonalista wykorzystuje podczas swojej pracy wiele narzędzi, między innymi: szlifierki kątowe, wiertarki, gwinciarki, klucze hydrauliczne oraz cały szereg innych. Dobrego hydraulika można poznać właśnie po tym, że nie rozstaje się ze swoimi narzędziami i korzysta z nich a nie z prywatnych narzędzi klientów.

Pisząc o polskim hydrauliku nie można nie wspomnieć o głośnej reklamie, która szerokim echem odbiła się w całej zjednoczonej Europie. Oto Polska, kraj do tej pory niezbyt konkurencyjny, postanowiła przekonać Europę, że posiadamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy w niczym nie ustępują fachowcom z Francji. Prototypowy polski hydraulik okazał się być umięśnionym, przystojnym mężczyzną, który wyglądał na plakatach na takiego, któremu żadna usterka hydrauliczna nie jest obca. Ważny okazał się efekt, jaki reklama wywarła – Europa otworzyła się na polskich fachowców, dlatego też wielu z nich, w szczególności tych, którzy naprawdę znali się na swoim fachu wyjechała z Polski. Ich wyjazd naturalną koleją rzeczy stworzył z kolei miejsca pracy dla młodych ludzi, którzy właśnie wchodzili w ten zawód. Zgodnie z przewidywaniami specjalistów, nie grozi nam sytuacja, w której miałoby zabraknąć pracy dla osób zajmujących się świadczeniem usług hydraulicznych.

Wybór szkoły zawodowej wcale nie jest jednoznaczny z brakiem ambicji czy mniejszymi chęciami. Szkoła o takim profilu pozwala na stosunkowo szybkie wykonywanie konkretnego zawodu, bez dodatkowych kilku lat poświęconych na zdobywanie teoretycznej wiedzy, a nie praktyki. Szkoły zawodowe dbają o to, by ich absolwenci byli przygotowani do wykonywania zawodu, zresztą rynek bardzo szybko weryfikuje faktyczne umiejętności młodych osób, które wchodzą w ten zawód. W zawodzie hydraulika ogromne znaczenie ma renoma, na którą trzeba sobie zapracować systematycznością oraz dobrą jakością świadczonych usług.

Źródło: https://hydraulik-warszawa.pl/hydraulik-praktyczny-zawod-zapewniajacy-prace/

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku

 

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o nadsyłanie kompletu dokumentów:

CV, Dyplomy / Certyfikaty zawodowe – oryginał + Referencje, itp.

Niemieckie Biuro:

+49 5923 968 3675

Polskie Biuro:

+48 792 082 778

ZAPRASZAMY DO GRUPY NA FACEBOOKU

Facebook

PRACA W NIEMCZECH AUSTRII SZWAJCARII (BUDOWLANKA)

Facebook

Praca Slusarz Spawacz - Niemcy

Facebook

Praca - PERSONAL EU24​

AKTUALNE OFERTY PRACY

Menü schließen