Elektryk przemysłowy (M/K) Schwabsoien - Praca w Niemczech

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w ofertach pracy we wszystkich sektorach. Zapewniamy wykwalifikowanych pracowników poszukujących pracy w Niemczech, Holandii, Szwajcarii oraz Austrii. Prywatne agencje pośrednictwa pracy mogą zwiększyć Twoje szanse! Nie jesteśmy agencją pracy tymczasowej, nie zawieramy z tobą umowy o pracę, ale zapewniamy umowę i ubezpieczenie bezpośrednio z firmą. Masz doświadczenie zawodowe? Potrafisz pracować samodzielnie? Jesteś zmotywowany i gotowy do pracy? Dobrze trafiłeś!

Praca - PERSONAL EU24

Zapraszamy do dołączenia do naszej grupy na Facebook'u.

BUDOWLANKA

Praca Ślusarz Spawacz

Elektryk przemyslowy Schwabsoien MINI

Elektryk przemysłowy (M/K) Schwabsoien

Dla naszego klienta, renomowanej firmy z Schwabsoien, poszukujemy kandydatów do pracy na podane stanowisko. Miejsce pracy : Schwabsoien / Niemcy

PRACA W NIEMCZECH

Twoje przyszłe obowiązki:

  • Testowanie układów elektrycznych
  • Naprawa i konserwacja maszyn
  • Konserwacja i remonty

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomość języka niemieckiego A2
  • Doświadczenie jako Elektryk przemysłowy
  • Samodzielność, precyzja
  • Prawo jazdy kat. B + Auto (warunek konieczny)

Możesz się tego spodziewać od nas:

  • Bezpośrednie zatrudnianie, niemiecka umowa o pracę, ubezpieczenie chorobowe, bezrobotne, emerytalne i wypadkowe
  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na pełen etat
  • Umowa: stałe zatrudnienie
  • Okres próbny: 6 miesiące
  • Reguła: dni robocze od poniedziałku do piątku (40 godzin tygodniowo)
  • Nadgodziny są możliwe po uzgodnieniu.
  • Zmiany: 1
  • Rozpoczęcie pracy od zaraz
  • Miejscowość: Schwabsoien
  • Stawka: 13,00€ Brutto / godz. + świąteczne i urlopowe + 28,00€ diety netto za dzień roboczy
  • Dni urlopu: 24
  • Zakwaterowanie: Mieszkanie znajduje się w pobliżu miejsca pracy i jest organizowane przez pracodawcę. Darmowe
  • Uwagi: negatywny COVID 19 Test.