ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY (BETRIEBSELEKTRIKER) (M/K)

Nasza firma organizuje legalne i długotrwałe zatrudnienie na terenie Niemiec, Austrii i Szwajcarii.
Pomagamy znaleźć pracę w największych firmach.
Masz doświadczenie jako Stolarz meblowy?
Potrafisz pracować samodzielnie?
Jesteś zmotywowany i gotowy do pracy?
Dobrze trafiłeś!

Dla naszego klienta, renomowanej firmy z Austrii  z siedzibą w Lebring  poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Twoje przyszłe obowiązki:

⇒ Instalacja, konserwacja i naprawa maszyn i urządzeń, przeglądy, serwis
⇒ Budowa instalacji elektrycznych
⇒ Testowanie instalacji elektrycznych
⇒ Gotowość telefoniczna – dyżury zmianowe

Twój profil:

⇒ Doświadczenie  w zawodzie jako Elektryk przemysłowy
⇒ Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne, Mile widziany Mechatronik
⇒ Biegła obsługa Windows i Office
⇒ Znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym w mowie i piśmie
⇒ Samochód i prawo jazdy mile widziane

Możesz oczekiwać od nas:

⇒ Legalne zatrudnienie u najlepszych pracodawców, którzy cenią sobie doświadczenie oraz dbają o swoich  pracowników!
⇒ rozpoczęcie pracy: od zaraz
⇒ miejsce pracy:  Lebring – Austria
⇒ Czas trwania: nieograniczony
⇒ Czas pracy: 35 godzin / tydzień min. – do 180 godzin miesięcznie
⇒ Godziny pracy: pełny etat
⇒ Dieta 26,40 EUR netto
⇒ 13 i 14 pensja
⇒ Zakwaterowanie: jest opłacane przez pracodawcę (bezpłatne)
⇒ Informacje dodatkowe: Aby stworzyć doskonałą ofertę dla nowo przyjętych pracowników w naszej firmie  oferujemy wynagrodzenie od 2 800,00 € brutto miesięcznie / w pełnym wymiarze godzin / z możliwością negocjacji w zależności od doświadczenia zawodowego.
⇒ Ponadto oferujemy: Indywidualne szkolenia tematyczne i dalsze kształcenie w danym kierunku,       bardzo interesującą i zróżnicowaną pracę. Możliwość aktywnego  rozwoju kariery w firmie.

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 08:00 do 17:00.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres CV@PERSONAL-EU24.COM lub aplikować online!
W temacie maila proszę wpisać: ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY (BETRIEBSELEKTRIKER) – A

Twój kontakt:
Niemieckie Biuro: Marek +49 5923 – 9683675
Polskie Biuro: Marcin +48 792 082 778

Quelle: https://www.google.com/maps/

Elektryk w przemyśle

  • posiada dużą wiedzę ze zakresu elektrotechniki oraz elektroenergetyki. Zna standardy obowiązujące w przemyśle, w tym zagadnienia dotyczące montażu, instalacji, konserwacji, a także naprawy przemysłowych instalacji niskiego i średniego napięcia. Potrafi również projektować nowe instalacji, a także wykonywać schematy oraz dokumentacje techniczne.
  • potrafi sprawnie diagnozować i usuwać przyczyny awarii oraz przestojów produkcyjnych. Posiada wiedzę z zakresu automatyki przemysłowej, w tym zagadnienia dotyczące sterowników PLC i paneli HMI, systemów SCADA, DCS, protokołów komunikacji przemysłowej – w tym informatycznych systemów wyższych warstw np. OPC. Potrafi wprowadzać bieżące zmiany w systemach sterowania w celu optymalizacji procesu, a także programować i uruchamiać nowe systemy, gdyż posiada wiedzę dotyczącą algorytmów sterowania.
  • potrafi sprawnie diagnozować awarie związane z AKPiA, posiada wiedzę z zakresu elektroniki – zna budowę oraz zasadę działania wszelkich modułów występujących w zakładzie. Zna standardy związane z bezpieczeństwem oraz systemami safety.
  • jest ekspertem z zakresu techniki napędowej – posiada wiedzę dotyczącą napędów elektrycznych oraz techniki sterowania (falowniki, softstartery, serwonapędy). Mechanika nie kryje przed nim tajemnic, w każdej chwili jest w stanie zastąpić mechanika w jego obowiązkach. Zna wnikliwie konstrukcje maszyn w zakładzie, potrafi rzetelnie wykonywać przeglądy oraz prace konserwacyjne.
  • jest uznanym autorytetem w dziedzinie układów hydraulicznych i pneumatycznych. Oprócz wykonywania prostych napraw tychże układów, takich jak wymiana zaworów czy siłowników, posiada rozległą wiedzę w zakresie ich projektowania oraz eksploatacji. W jego obowiązkach leży dobór elementów układu, wyznaczanie parametrów, wykonanie schematów, opracowanie algorytmów sterujących, przygotowanie dokumentacji technicznej.
  • oprócz tego elektryk nierzadko pełni funkcję opiekuna mediów lub piastuje stanowisko kierownicze np. brygadzista. Jest uznanym i cenionym pracownikiem zakładu.

Menü schließen