ELEKTRONIK – AUTOMATYK / ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU (M/K)

ELEKTRONIK – AUTOMATYK / ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU (M/K)

Elektronik – Automatyk / Elektryk utrzymania ruchu (m/k)

Nasza firma organizuje legalne i długotrwałe zatrudnienie na terenie Niemiec. Pomagamy znaleźć pracę w największych niemieckich firmach. Masz doświadczenie zawodowe? Potrafisz pracować samodzielnie? Jesteś zmotywowany i gotowy do pracy? Chcesz pracować na montażach, na terenie Niemiec? Dobrze trafiłeś!

Odzież roboczą i profesjonalne narzędzia – otrzymasz za darmo! Pracodawca zorganizuje zakwaterowanie dla Ciebie, będziesz miał przydzielonego opiekuna, który pomoże Ci w kwestiach organizacyjnych oraz urzędowych.


Twoje przyszłe obowiązki:

⇒ Wykonywanie złożonych remontów i usuwanie nagłych awarii elektronicznych i elektrycznych
⇒ Wprowadzanie nowych rozwiązań technicznych
⇒ Diagnozowanie usterek
⇒ Przeglądy
⇒ Serwis

Oferujemy:

⇒ Legalne zatrudnienie u najlepszych pracodawców, którzy cenią sobie doświadczenie oraz dbają o swoich pracowników!
⇒ Dobrą pensję (liczne dodatki do wynagrodzenia : wakacyjne, świąteczne itp.), Terminowo wypłacane wynagrodzenie.
⇒ Niemieckie świadczenia socjalne.
⇒ Darmowe kursy językowe odbywające się w największych miastach Polski (czas trwania ok 4 tygodni, darmowy nocleg oraz wyżywienie).
⇒ Rundum-Sorglos-Service dla wykwalifikowanych pracowników.

 

Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Czas trwania: nieokreślony
Wynagrodzenie: od 11,83 € / godzinę brutto + 40,00 € / dzień roboczy + dodatki świąteczne i wakacyjne


Równe traktowanie – Equal Pay – „Równa płaca” dla każdego!!!

Oto, co nas wyróżnia!!!

W naszej firmie tak samo traktowani są pracownicy tymczasowi oraz pracownicy zatrudnieni na stałe, np. Jeśli chodzi o składki, uprawnienia urlopowe, ale także dostęp do stołówki i korzystanie z udogodnień, takich jak przedszkole firmowe, itp.

 

Dopłaty branżowe: Dopłaty zgodnie z tabelą układu zbiorowego wynagrodzeń w Niemczech! Twoje wynagrodzenie zostaje powiększone o dodatkowe pieniądze, które, zostały uzgodnione dla danego sektora gospodarki.

 

Rundum-Sorglos-Service w skrócie:

Narzędzia: Jeśli chcesz wykonywać dobrze swoją pracę? potrzebujesz dobrych narzędzi! Nasz klient wyposaży Cię w ubrania robocze oraz narzędzia wysokiej jakości potrzebne w twojej pracy.

Organizacja: Wszystkie sprawy organizacyjne, np. rezerwacja zakwaterowania, materiałów potrzebnych do pracy, ewentualne przeszkolenia leżą w gestii zespołu klienta.

Bezpieczeństwo na miejscu: Nasz klient regularnie sprawdza wszystkie miejsca pracy, dba o bezpieczne miejsce pracy, aby wszystko było zgodne z przepisami BHP. Stała osoba kontaktowa: Otrzymasz swojego opiekuna, który zajmie się Tobą, a zespół klienta będzie dostępny dla Ciebie przez całą dobę.

Dokładne przygotowanie: Nasz klient przygotowuje Cię do prac montażowych. Dostajesz wszystkie ważne informacje i nie doświadczysz żadnych nieprzyjemnych niespodzianek. Obiecuję!


Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres CV@PERSONAL-EU24.COM lub aplikować online!

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 08:00 do 17:00.

Twój kontakt:

Marek Rosiek

+49 (0) 5923 – 9683675

 

Menü schließen