Menager ds. Zatrudnienia

Amelia Kaszubowska

Logo Amelia Kaszubowska
Amelia Kaszubowska

“Zajmuję się pomocą w znalezieniu nowych możliwości zawodowych i wspieram moich kandydatów od początku do końca. Pomagam w znalezieniu pracy, która pasuje do Twoich umiejętności i oczekiwań. Przeprowadzam wywiady i analizuję Twój profil, aby móc znaleźć najlepsze oferty pracy dla Ciebie. Jestem tu, aby Ci pomóc na każdym etapie, aż do momentu zatrudnienia. Moim celem jest zapewnienie Ci profesjonalnego wsparcia i doradztwa, abyś osiągnął sukces w swojej karierze zawodowej.”

Amelia Kaszubowska
Menager ds. Zatrudnienia

Usługi

Kontakt

Jestem dostępna dla Ciebie od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 06:00 do 22:00. Możesz się ze mną skontaktować telefonicznie, przez messenger, e-mail lub WhatsApp. Niezależnie od preferowanego sposobu komunikacji, jestem tutaj, aby odpowiedzieć na Twoje pytania, udzielić informacji i udzielić Ci wsparcia. Liczę na to, że będę mogła Ci pomóc i zapewnić Ci niezawodne wsparcie w Twoim procesie poszukiwania pracy.

Współpracujmy razem

Zachęcam do kontaktu już teraz, wysyłając wiadomość na mój adres e-mail. Nie czekaj dłużej - razem możemy znaleźć idealną ścieżkę kariery dla Ciebie!